Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a szexuális jellegű...

Mit jelent a szexuális jellegű álom?

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam szexuális jellegű dolgokat álmodni, főleg számomra idegen emberrel. Vagyis tv-ben láttam már, de személyesen még nem találkoztunk.

Nem közömbös számomra, eléggé jóképű és a hangját az első hallástól szeretem. Viszont nem szoktam foglalkozni vele, hogy sokat gondolnék rá, vagy nézegetném neten a dolgait.


Valahogy bejutottam a házába és kerestem valamit.

Míg azt hittem egy másik szobában van, elkezdtem ugrálni egy ágyon, majd kimentem volna wc-re.

Akkor jött ki a fürdőből, körbetekerve egy törülközővel.

Nem értette ki vagyok és mit akarok.

Valahogy egyszer csak eljutottunk oda, hogy finoman kicsit megcsókoltam... majd következő jelenet, hogy szeretkezünk.


Nagyon jó volt vele lenni, meg minden nagyon tetszett.

Ahogy felébredtem meglepődtem.. és azóta a hatása alatt vagyok.


2013. ápr. 3. 18:06
 1/4 A kérdező kommentje:

Olvastam olyat, hogy jelentheti azt, hogy olyan szeretnék lenni mint ő, vagy valamilyen tulajdonságát szeretném.

Erre nem igazán gondoltam sosem...

Inkább azt mondanám, hogy ilyen pasira lenne szükségem.

Nagyon sármos, számomra :D

A hangját imádom, mint írtam már...

Meg mivel belsőleg nem ismerem, így csak azt tudom mondani, hogy külsőre kell...

2013. ápr. 3. 18:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elképzeltél egy ideált magadnak, amire külsőleg ő hasonlít leginkább, meg néhány tulajdonságában is, aztán az agyad szépen összerakta egy kellemes álomba, ennyi történt :) Nekem is volt már pár ilyen álmom, úgy, hogy hosszú ideje van párom, és szexuális téren semmi probléma közöttünk. De nem az ideálom külsőleg, én sem neki, ezért néha mindketten álmodunk ilyesmit. Sőt, egyszer konkrétan megcsaltam álmomban, ő is benne volt, és közben egy másik pasival alakult valami... azaz nem csaltam meg, mert ahogy beértünk a pasi lakásába, a szobába, párom valamiért felébresztett. Na mondom, te is tudsz időzíteni :) Azóta is a fejemhez vágja, hogy persze, megcsaltam :)


Ki volt egyébként az álmodban? Csak kíváncsiság :) Nekem nem egy konkrét személy szokott lenni, hanem egy összerakott, ismeretlen, valószínűleg nem is létező figura.

2013. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
éhes disznó, makkal álmodik.
2013. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem is van párom több éve, de nem mondanám rá, hogy nem az ideálom külsőre. Mikor milyen a kapcsolatunk.

Én csak majdnem csaltam meg régen a párom álmomban, vagyis nem is nevezném annak... a srác eléggé nyomulós volt, de közöltem vele, hogy bocs, de van barátom.


Ő volt az :)

Nagy Sanyi.


[link]

2013. ápr. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!