Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondjátok a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondjátok a párotoknak, hogy mással álmodtatok? (szexuális tartalmút)

Figyelt kérdés
Vagy inkább jobb elhallgatni!?

2012. nov. 7. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ez csak egy álom.Az a te világod.Nehogy abba is beleszóljon.
2012. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne mondd el féltèkeny lesz
2012. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elmondta régebben a volt barátom, mert annyira bűntudata volt ettől...

Hát, ez szerintem jó nagy hülyeség, kit érdekel, hogy kivel álmodik? Mi célja van annak, hogy valaki ezt elmondja? Nem is értem...

Amúgy engem nem zavart, csak értelmetlennek tartom akkor is, hogy elmondta. :D

2012. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
elmondom neki, mert ötletet ad, h hogyan csináljuk ;-) de ezek ilyen személytelen, arctalan fantáziák. ha konkrét ember lenne, akkor inkább elgondolkoznék, h miért álmodom mással :/
2012. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

miert ne mondanam el?max jot rohogunk rajta.

aki egy alomra feltekeny,ott van a problema....

2012. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam, jót röhögtünk rajta... Ezek csak álmok. Nyilván nem úgy mesélem, hogy "bár fel sem ébredtem volna" :D.
2012. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát egy álomban nagyon sok minden megtörténhet.

Én nem szoktam mindent elmondani

2012. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én nem mondtam el az exemnek, tudtam, hogy kb beleőrülne a féltékenységbe. 2 hónapon keresztül szenvedtem, elbizonytalanodtam teljesen, de nem akartam bántani semmi áron. a srácot, akivel álmodtam, minden nap láttam, hihetetlen érzés volt.

aztán mikor 2 hónappal később szakítottunk az exemmel, összejöttem a sráccal 3 hétre. kb olyan volt mint egy beteljesült álom, bármilyen nyálasan is hangzik :P


egyszó100: jobb elhallgatni

2012. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az én barátnőm se díjazta.szóval ha el is mondod,csak a lényeget.
2012. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!