Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom: saját halotti toromon...

Barbita04 kérdése:

Álom: saját halotti toromon vagyok, senki nem lát, hall engem csak egy idegen nő. Tükörben látom a páromat és magamat, de ő nem lát engem. Családtag nincs egy sem. Hisztérikusan zokogok, fáj, hogy halott vagyok. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Én ma egy sokkal nagyobb baromságot álmodtam, mégsem írtam ki kérdésnek. Mikor fogjátok fel, hogy erre senki nem fog nektek választ adni? A válasz benned van! Az álmok nem üzenetek, csak egyszerűen a tudatalattid kivetülései.
2013. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azt jelenti, amit álmodtál, nem kell belemagyarázni semmi hókuszpókuszt, neked annyi barátocskám.
2013. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az,hogy senki nem ért meg téged.

A szimbólumaid:nem látnak téged,a hozzátartozóid és a párod sem,a tükörben látjátok magatokat vagyis,amit mutattok csak a külső látszatot látjátok,a tükörben csak kép van,nem a hús-vér valóság)

2013. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! :)
2013. ápr. 8. 17:02
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Peaceful Warrior!

Neked is köszönöm ezt az igen kimerítő reagát!

Tulajdonképpen te minek is olvasgatod ezt a rovatot, ha nem érdekel?

2013. ápr. 8. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!