Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt mondták, eljönnek 8 év...

Azt mondták, eljönnek 8 év múlva a földre, lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy olyat álmodtam, hogy megyünk egy autóban és aki vezet az letér az útról(egy nő vezet lehet hogy az édesanyám)és a földön megy tovább elég gyorsan.Ezek után földönkívülieket látok a nő lefékez, mert nem akarja elütni őket és én előredőlök.

Sötétség van és azt hallom:8 év múlva küldünk valakit a földre.

Nagyon megrémültem mert utána felébredtem.

Nem néztem semmi horrort és nem tudom miért álmodhattam ilyet.

Mamám már megálmodott sokféle dolgot, ami valóra vált.Például amikor kopaszon látta a testvérét az álmában rá egy időre beteg lett és kihullott a haja.A mamámnak a testvére(nem az akinek kihullott a haja)az is sokszor megálmodott dolgokat.Ezt a mamám mesélte.Nagyon furcsa dolgok ezek szerintem, és ha én is megkaptam ezt a képességet?

Nagyon félek, mert elég élethű volt, és az álmaimban nem szoktam ilyen tisztán semmilyen hangot hallani.Remélem, hogy csak egy rossz álom.

Szerintetek?



2013. márc. 24. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is remélem.
2013. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ugytünik öröklödik szoval lehet.am ha jönnek az ufok nem lesz az 8 év.
2013. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még kell várni nyolc évet? Reméltem, hogy az idén még ideérnek! :(
2013. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolso.grat.föld pusztulását akarod szép vagy.
2013. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
drakonak szolics egyáltalán nem biztos, hogy rossz szándékkal jönnek. De én se szeretnék még 8 évet várni, idén felfedhetnék magukat végre.
2013. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ahogy gondolod :) nem mindegyik ártó de akik jönni fognak :) na azok tisztitani fogják a földet :)
2013. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem jó a nyolc év hihi ha valóraválík persze az álmod egyébként tényleg fura egy álom ez és ha rokonaidnak az álmaikban szereplő dolgok valóra váltak akkor lehetséges de az is lehet hogy egy egyszerű álom nem kell annyira félni
2013. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy Chuck Norris nyolc év múlva meghal.
2013. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!