Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a folyton...

Mit jelenthet ez a folyton visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Már gyerek koromban is sűrűn álmodtam ilyesmit, de aztán jött egy hosszabb szünet, amikor semmi ehhez hasonlót nem álmodtam, de most megint kezdenek ezek a visszatérő jelenségek előjönni álmaimban és egy hónapon belül már harmadszorra álmodok ilyet.

A lényege az, hogy az álomban egyik ismerősömmel/barátommal vagyunk valahol és egyik pillanatról a másikra az ismerősöm/barátom átalakul egy másik emberré. Nem mindig ugyanazzá alakul át, de átalakul és ráadásul a szemem előtt az egyik pillanatban még egy bizonyos személy áll előttem, de aztán meg a következő pillanatban már egy másik emberrel találom szembe magam. Minden esetben egy másik ismerősömmé/barátommá változott át, nem lett idegen, de átváltozott.

Pl a legutóbbi álmomnál egyik barátnőmmel voltunk a szobámban, pakoltunk valamit, de a barátnőm hirtelen egy másik barátnőmmé változott át. Mindkettőt egyformán szeretem, nem igazán tudnék választani közülük, mindketten egyformán fontosak nekem mégis átváltoznak.

Nagyon érdekelne, hogy mi ennek a jelentése, mert már nagyon rég óta álmodok ilyesmit és mostanában egyre inkább sűrűsödnek.



2013. ápr. 6. 13:16
 1/1 anonim válasza:
Túl sok filmet nézel! Nem vicc! Nincs jelentése.
2013. ápr. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!