Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért érzek így ámomban a...

Miért érzek így ámomban a gyerekkori barátnőm iránt?

Figyelt kérdés

Volt egy gyerekkori barátnőm.SOk gonsosz dolgot és ennél kevesebb jót tett velem...De nagy hatást tett rám az életben az biztos.Egy ideje már nem tartjuk a kapcsot.

Én sokat álmodok róla mostanában annyira nem és mindig amikor álmomban megjelenik ezzel együtt egy nyomasztó,szívszaggató érzés,fájdalom is.


Ennek mi lehet az oka?



2013. márc. 15. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hiányzik neked. Nem?
2013. márc. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megértél és hiányzik :) Nekem is volt sokáig kb. 5-6 éves koromig egy gyerekkori barátnőm. Azzal a különbséggel, hogy ő az életben nem tett velem semmi rosszat, csakis jót. Pl. eléggé videójáték mániás voltam (most kocka többnyire), mindig ő rángatott ki a házból. Szerelmes volt belém, és ezt nem viszonoztam, pedig nagyon megérdemelte volna. Egyáltalán nem tartjuk a kapcsot, de néha szoktam látni, és nagyritkán szemezünk, mert úgy néz ki ő is emlékszik rám, és akk úgy nézzük egymást. Ez egy olyan gyönyörű és egyben fájdalmas érzés olyankor egyszerre. Valamint újabban én is álmodom róla. Lehet hogy szerelmes lettél (feltéve ha F vagy kérdező xd), ezt gondolom.
2013. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Igen,igen borzasztóan hiányzik... :S


Lány avgyok,de talán nem vok belé szerelmes...

2013. márc. 15. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor kicsit benéztem, mert én F vok xd.
2013. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ian Catman ***** válasza:

Az álom a világ ma is egyik legismeretlenebb világa, noha több elmélet is van. Ami nekem legjobban tetszik, az az, hogy "megtörtént események apró töredékeinek meg nem történt kombinációja." De ez neked nem elég nyilván. A másik ilyen hihetőnek tűnő magyarázat, hogy az agy kicsit hasonlatos a számígép memóriájához (pontosabban a számítógép próbál hasonlítani az agyhoz), és alvás közben az agy "takarít, vírusmentesít stb.". A korai emlékek sokáig maradnak meg, minél fontosabbak voltak akkoriban, annál tovább, akár negatív akár pozitív. Az agy próbál megszabadulni a fölösleges információtól, de mert mélyen gyökereznek, újra és újra előjönnek.

A helyedben én nem tulajdonítanék nagy jelentőséget neki. Az álmok nem mások, mint álmok, és kész. Nem szabad magyarázni azokat (bár Freud megpróbálta, elég baj az). Fogadd el, mint egy mozit, és fogadd el, hogy a tudattalanodban valahol ott bujkál a csaj. Ha jönnek új emlékek, el fog halványulni, majd eltűnni.

A lényeg, hogy ne tulajdoníts nagy jelentőséget nekil

2013. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!