Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek jelent valamit ez...

Szerintetek jelent valamit ez az álom? Hosszú, de mostmár kíváncsi vagyok hogy van e jelentősége vagy ha nincs, akkor hogy tudnám ezeket megszüntetni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egyik barátnőmnél 'nyaralunk' és nagyon nagy házuk volt meg szép is volt.. sokan voltunk de mindenkinek volt külön szobája. Azzal a barátnőmmel aki ott lakott filmet néztünk de igazából a filmre nem figyeltem mert a szerelmemet vártam hogy odajöjjön (ott volt ő is csak másik szobában) aztán másnap lett és pakolnunk kellett. Elmentem a wc-be öltözni de rámnyitott osztálytársam és megvárt (nyitott ajtónál ><). Aztán beszéltem padtársammal hogy tegnap alig láttam 'Kamillát' (akit amúgy az életben nem úgy hívnak) és hiányzik már nagyon.. de titkoltam. Átordított a folyosón a másik szobába akik ottvoltak hogy nem-e látták tegnap. Aztán mondták hogy itt volt végig, igaz Kamilla? "Kamilla" meg a teraszról mondta hogy else ment sehova..

rögtön utána padtársam ki is ment valamiért az erkélyre én meg utána de nagy lendülettel indultam és hát.. "Kamillába" kapaszkodtam mert azthittem hogy nem ő az.. de utána feltűnt hogy neki rövid a haja és alacsony.. bocsánatot kértem tőle aztán bementem és néztem őt.. barátnőm apukája mondta hogy menjünk ki egy kicsit strandolni (a ház egy dombon volt és volt vagy 5 medence.. és az egész utcában egy vidámpark de az már csak a kilátás volt)

a vízben egy másik lánnyal voltam akit nem tudok beazonosítani szerintem nem is usmerem, de álmomban jóba voltunk, és 2 kör utána medencében átváltozott sellővé..! kis idő múlva megérkezett "Kamilla" is és a többiek.. aztán a sellő barátnőmmel nézelődtünk és láttam 3 sergőt (körhinta? nemtudom mi a neve pontosan) 1 alacsonyabbat meg 2 nagyon magasat.. aztán az 1ik nagyon magasra felült pár kisgyerek és elindult, olyan magasra feljöttek hogy egyszintbe voltak velünk :| aztán eszembe jutott hogy nekem igazából tériszonyom van :s és jöttek ilyen viharfelhők.. nagyon gyorsan.. oda is értek és belecsaptak egy vezetékbe aztán meg közvetlen mellém a vízbe (de nem lett baja senkinek és nem ijedt meg senki) aztán mondtam apának hogy: látod apa a fogszabályzóm vonzza a villámlást :D


ennyi lenne..

az a lány akit "Kamillának" hívtak álmomban, hát.. őt szeretem, de exem és nem beszélünk már egy ideje (...) viszont végig a telefonját bújta de nem mindig facebookozott mert volt amikor nem volt wifi... eddig a hét összes napján róla álmodtam de nem tudom miért hisz nem gondolok rá... csak reggel ébredés után h miért nem hagy békén :\


2013. ápr. 13. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy?
2013. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
... nem erre vagyok kíváncsi ><
2013. ápr. 13. 10:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy leszbikus?
2013. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
haló itt én kérdezek.
2013. ápr. 15. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Az álom a tudatalatti játéka. Mivel a tudatalatti nem tud aludni, ezért különböző dolgokból képeket rakosgat össze és mivel a tudatos éned alszik ez alatt, te valóságként éled meg. Reggel meg azért felejted el nagyon gyorsan, mert a tudatalattid is tudja, hogy ezeket csak ő találta ki, ezért folyamatosan a leghátsó, legeldugottabb memória rekeszbe tolja őket. Így hát az álmoknak nincs semmiféle jelentésük soha és a szellemek se fognak üzenni azon keresztül, mint ahogy más se. Legfeljebb annyi infót tudsz kiszedni, hogy épp most mivel kínlódik a tudatalattid, félelmeivel, vágyaival, stb. Így már jó?

De szóval akkor miért vagy leszbikus?

2013. ápr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ès mit csináljak hogy ne álmodjak ilyeneket?


warum bin ich leszbikus?

Darum.

2013. ápr. 16. 14:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmit. A tudatalattidnak nem tudsz parancsolni.

Esetleg megtanulhatod kezelni, vagy feldolgozni a dolgokat könnyebben, és akkor nem fog azon rágódni ő se.


Wussten Sie, Sein Lesben ist noch nicht eine natürliche Sache? Die Wissenschaftler bewiesen, es ist, weil von einer Art Kindheitstrauma passiert.

2013. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
and now in english please :0 maybe i'll understand what you said 0.0 anyway thank you everything
2013. ápr. 17. 06:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Don't give up baby :D I just suggest you a psychologist, because being a lesbian is not so natural thing. The scientists discovered, this will happening some kind of childhood trauma. Maybe after, you dreams gonna gone.
2013. ápr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
i hate psychologists .____." .. and i dont want to change what works perfectly :D so...:)
2013. ápr. 18. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!