Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Picit...

Mit jelent ez az álom? Picit hosszú, de érdekes

Figyelt kérdés

A nagyszüleimnél vagyok és a hegyi lakásnál ások. Borult idő van. Amikor a dombon felnézek a ház felé, látom hogy a felhők egy helyen sárgák. Ekkor nagyapám mondja hogy az atomerőműből jön a sugárzás, a románok radioaktív folyadékot öntenek le a dob tetejéről, és azonnal el kell mennünk.

Gyorsam felfutottunk (nagyapám, anyám bátyám) és beszáltunk a kocsiba. Amint kihajtottunk az útra, láttuk hogy előttünk elég nagy dugó van, mindenki menekülni akar.valahogy kikerültük őket, és lejutottunk a városba. Minden kihalt volt, de nagyobb házak voltak mint szokott lenni. Nagyapám mondta hogy a románok ki akarnak írtani minket, ezét engedtek ki rengeteg radioaktív cuccot.

Kérdeztem mikor megyünk vissza, erre csak azt mondta hogy oda már soha. Pedig ott maradt a tabom, de ezt nem mondtam inkább. Egy hatalmas épület előtt megáltunk ami totál üvegfelületű volt mint "amerikába". Nővérem ott felvettük, és mondta hogy el kell menni minél messzeb, már mindenki elhagyta a környéket. Nagyapám mondta hogy kassa környékére megyünk.

Kezdett eszembejutni hogy nyugat mo-n mit keresnének a románok, és atomerőmű zalamegyébe?

Majd hirtelen otthon vagyok, és a nap szép fényesen besüt az ablakon. Elég jól látszanak a sugarak , mint amikor a por miatt látjuk.

Anyám mondja hogy ha menni akarok vele a boltba akkor fel kell vennem valami cuccot. Adott valami pizsit, de én inkább kerestem normál ruhát, de egyik szekrénybe se volt se póló, de farmer.

Lementem az ház elé az árnyékba, és elkezdtem felszedni a betont, mert alatta volt a kocsi elrejtve.

Eszembe jutott hogy a tabom nagyszülőknél maradt. De miért is?

Ekkor valami elkezdte csipkedni a lábam, úgy hogy egyből felugrottam, és azt a bogarat letéptem magamról és ráléptem. Hamarost ismét megcsípett ugyan ott.

Alig fél nm betont szedtem fel, amikor a nagyszülőknél voltam ismét, és a bátyám mutat egy gépet hogy ezt a padláson találta. Valamiért nem akart a töltőképnél tovább jutni. Felnyitottam a csapóajtót ami a padlásra vezetett a szobából. Nem épp padlás volt, hanem egy hatalmas fémgömbbe jutottam, amin volt pár platform, laptopokkal tele. Egy üvegrészen kinéztem. Horizonton hegyek voltak, lent meg egy út ami a hegyek fele megy, és fura jelek vannak az úton. Gyorsan átugrottam a platformra, és egy másik csapóajtón lemásztam.


Ismerős helyen voltam. Több álmomban is szerepelt ez.

Egy kb 170cm belmagasság, terem széle fele csökken ez. Tetőtér féle, 1 tetőablakkal, amint fény szűrődik be, és itt is látszik a nap sárga fénye. A terem nem volt nagy, pár nm. Volt egy polc, amin 2 plüssmedve volt, sok kis tárgy, főleg műanyag állat félék. Volt ott a szobába könyv is, egy barna ágy, amin szintén sok holmi volt. Minden volt ott, de a figyelmem megragadta egy pénztárca és egy szürke hátizsák.


2013. ápr. 12. 20:59
 1/4 anonim válasza:
ez igen érdekes,am de sztem csak az agyad dolgozza fel a történteket amik történnek veled ,bár lehet h van mögötte valami jövőbelátás...de kitudja:D
2013. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húú.. ez elképesztő! Nagyon durva a fantáziád. Nem tudom mit jelenthet de én a helyedben könyvet írnék az álmaimból.
2013. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A beton alatt volt a kocsi xD!

Nekem olyan volt hogy a barátomat vártam hogy végre megérkezzen és betoppant egy lámával és azt mondta hogy mindjárt odaég a kacsamell és lámaháton mentünk be a konyhába megmenteni a kiabáló kacsát ami meg volt töltve élő aranyhalakkal xD

2013. máj. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdekes álom, de tényleg. Próbálj olvasni a sorok között és lehet, hogy valami lényeges dologra bukkansz! Én ezt javaslom.
2013. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!