Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől függ, hogy mikor álmodunk?

Mitől függ, hogy mikor álmodunk?

Figyelt kérdés

Tudom van ilyen kérdés, de érdekelnének most válaszok. :S


magamat ismerve csak akkor álmodok, ha valakit úgy érzem megbántottam.

de olyan álmokat hogy valami hihetetlen, elég szépeket, meg álmomban olyanokat teszek, amiket csak nagyon nagy szívvel rendelkező ember lenne képes megtenni.


Mondjuk a valóságban is nagyon nagy szívem van, de ha azt érzem hogy valakit nem érdeklek, akkor megbántom, de nem direkt.



2013. ápr. 14. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy nagyon furcsa álmom, de már nem kutakodok miatta -végülis tudom az életben is akkor úgy cselekedtem volna-lemondtam valamiről a gyerekeim érdekét nézve.

Szerintem is akkor álmodik az ember ha "lelkiismeret furdalása van" vagy valakit megbántott...


nagy szíveddel vigyázz, mert az ilyen embereket sokszor kihasználják...én legalább is így járok sokszor és már nehezen bízok meg az emberekben. De akik velem jók azok felé én is nyitott vagyok...

2013. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindig álmodunk, csak leggyakrabban nem emlékszünk rá utólag.


Még ha igen is, akkor is kb. 90%-át azonnal elfelejtjük ébredés után.

2013. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, minden éjjel álmodunk, ha alszunk:) Viszont, hogyha én nagyon ki vagyok merülve, és/vagy valamin nagyon pörög az agyam elalvás előtt, én sose emlékszem rá, mit álmodtam, vagy hogy álmodtam volna. Csak ha kipihent vagy.
2013. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsó nálam máshogy


én úgy vettem észre hogy akkor álmodok valamit ha aznap nagyon lefárasztottam az agyam valamivel vagy fáradt vagyok. hozzáteszem elég ritkán vagyok fáradt.


tegnap, ami ma volt, hajnal 4től reggel 9ig aludtam, és ekkor álmodtam.



az álom az amúgy éber alvás nem?


én ha álmodok, azt tudom irányítani, és érzések is vannak, tehát, ha meglőnek fáj, ha simogatnak érzem. stbstb.

2013. ápr. 14. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!