Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitől függ, hogy kiről álmodun...

Mitől függ, hogy kiről álmodunk? FONTOS!

Figyelt kérdés

Mert én szünetben végig álmodtam az egész tanári kart, van olyan, akivel rendszeresen (Már, ha három alkalmat lehet rendszeresnek nevezni) álmodom.


Egyébként ez a mondat álomban elhangozva mit jelent: "Neked nem lesz életed" Nem nekem mondták, hanem egy másik gyereknek.

14/l


És még egy nagyon fontos kérdés: Miért álmodok bizony helyszínekről, ahol már jártam, csak az álmomban teljesen át van rendezve, máshogy néz ki, de közben tudom, hogy az az a hely... :O



#tanár #álom #hely #helyszín #függés #mitől függ az álom
2013. jan. 7. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mert arra gondolsz :) A tudat alatidban és érdekel :)
2013. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem vagyok belé szerelmes, vagy ilyesmi, igaz, hogy sokat szoktunk róla beszélni, mert meglehetősen furcsa viselkedése van, de van olyan, akit alig említek, de mégis vele álmodok! :D
2013. jan. 7. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
De te azt nem tudhatod mi van a tudat alatidban :)
2013. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Az agyad feldolgozza és újraszortírozza a fejedben levő információkat amíg alszol és így alakul ki a káosz.

Bár ez sem olyan egyszerű,egy éjszaka alatt többször álmodsz, s hiába kelsz úgy,hogy egy hatalmas és néha idióta mozifilmet néztél az álmodással töltött idő csak egy csekély részét teszi ki az estédnek.

Ezenkívül az álmaid jó részére nem is emlékszel :)


Szóval azokról a dolgokról tudsz álmodni amiket ismersz, lehet azért látogatott meg a tanári kar mert lefekvés előtt pont az félévi hajtás miatt szidtad őket magadban :)

2013. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak olyan dolgokról álmodsz, ami legbelül foglalkoztat. Ha egy személyről álmodsz, akkor vagy nagyon neheztelsz rá, és az agyad igy próbál helyretenni dolgokat, vagy tudatalatt vonzódsz az illetőhöz, de erre még nem jöttél rá, vagy félsz bevallani magadnak
2013. jan. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!