Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa álmom?

Mit jelenthet ez a furcsa álmom?

Figyelt kérdés
A kertünkben voltam, és volt 2 csikó. Mind a kettő fehér volt, területük el volt választva egymástól egy alacsony kerítéssel, nem foglalkoztak egymással. Úgy éreztem választanom kell. Az egyik csikónak, aki sokkal kedvesebb volt a szőre fekete-szürke foltos volt, mintha koszos lett volna. Nagyon játékos, aranyos, kedves és olyan lipicainak tűnt a fajtája. (vagy shire fajta? az a lényeg hogy görbe volt a fejformája mint a bullterrier kutyának) de én PONT EZT a fejformát szeretem! A koszos szőrű csikó volt a legjobb barátom, sokat játszottunk, de egyszer csak arra gondoltam, hogy mi lenne ha inkább a tisztább szőrű csikót nézném meg, és választanám azt. Jobban meglestem, olyan peckesen pattogott mint valami királyi úrfi vagy nem tudom mihez hasonlítani. Feltartott fejjel. Gyönyörű volt. Mikor a pofáját (arcát) megnéztem közelebről, el volt deformáslódva kicsit hasonlított egy kutyáéra. Tulajdonképpen nem volt félelmetes, de fogalmam sincs melyik csikót választottam... Olyan volt mintha két fél között kellett volna választanom... Vagy én nem is tudom.. valaki kifejteni, szerinte mit akart jelenteni az álmom? Köszönöm! Ui: Nincs barátom! 14/L

2013. ápr. 18. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint fiú barátom! :) És még nem is nagyon szeretnék.
2013. ápr. 18. 20:46
 2/3 anonim válasza:
Az,hogy nincs baratod,nem jelent semmit.Meg ha nem is szeretnel is,de lehet hogy tudat alatt igen.Ez a ket lo közötti valasztas vonatkozhat ket pasi közti döntesre,vagy eppen meg szimbolikusabban megfigyelve ket iskola,ket -az elet hozta szituacio-között stb.Az egyik,a szimpatikusabb koszosabb ugyan,de ezt mar ismered,hiszen,sokat jatszottal vele.A tisztabb,szebb csiko vonz teged ugyan,de ha jobban megnezed,rajössz,hogy az egesz csak felszin.Szerinted legbelül tudod a valaszt,hogy mit/kit valasztanal ;).
2013. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát a koszosabb csikót :) természetesen! :)
2013. ápr. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!