Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Félnem kellene vagy ez teljese...

Félnem kellene vagy ez teljesen normális?

Figyelt kérdés
Az a bajom (vagyis igazából nem zavar mert jó dolog), hogy szinte mindig megálmodok dolgokat előre pölö: kedden megálmodom a szombatom, vagy a matek jegyem, vagy h milyen kérdések lesznek a dogában... Nézelődtem mindenféle oldalakon, de seholsem láttam ilyenre utaló szöveget és érdekel hogy valami gáz van velem vagy normális vagyok néhai szerencsével... SZERINTETEK ? :O

2013. ápr. 21. 22:01
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ez pont hogy jó sőt szuperjó mert tudod hogy mi lesz majd.....bár ha másképp nézzük akkor rossz is lehet mert néha jobb nwmtudni a dolgokat előre....
2013. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem ez tök érdekes dolog :)

velem is volt már néha olyan, hogy megálmodtam dolgokat, de nekem eszembe sem jutott olyan, hogy ez baj lenne, nekem tetszett.

ettől még normális vagy, ebben semmi rossz nincs.

2013. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen.aki leírta nekem hogy miez azt mondta hogy valami átjárót nyitsz álmodban és átélsz egy közeledő napot.picit hülyén hangzik:D
2013. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor nem félek és évezem tovább hogy előre tudok dolgokat :D
2013. ápr. 22. 15:10
 5/5 anonim válasza:

A nagymamám ugyan így volt, álmába mindig meglátogatta egy kislány akinek a ruhája, rongyos és piszkos volt...Ám amelyik éjjel megszületett a lány unokahúgom(nem lehetett tudni, hogy mi lesz) akkor az a bizonyos kislány szinte tündöklött a tisztaságtól és ünneplőbe volt öltözve.... :)

Egyszóval: addig jó míg csak a jó dolgokat tudod :)

2013. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!