Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet egy olyan álom,...

Mit jelenthet egy olyan álom, amiben minden teljesen normális?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy furcsa álmom, amiben az volt a furcsa, hogy épp nem volt benne semmi álombéli elem, nem volt kicsavarva a valóság, minden annak rendjén és módja szerint történt, mintha az álmomban is megvolnának a való világ fizikai törvényei.

Az volt benne, hogy Japánból jövök haza éppen egy repülőn, majd leszállok Ferihegyen, és egy rég nem látott barátommal találkozom, aki nem tudja, hogy megyek. Mikor utoljára láttuk egymást, ő még egyetemista volt, akkora pedig már orvosként dolgozott az egyik pesti kórházban. Emlékszem, hogy a metróból kijőve felszálltam a 123-as buszra és jó sokáig mentem vele. Majd mikor találkoztunk nagyon meglepődött, és örült nekem. Aztán mondtam, hogy a többi, régi barátunkkal, akiket szintén nagyon ritkán láttunk, én pedig évek óta nem, megbeszéltem, hogy összeülünk egy kávéra vagy valamire a belvárosban.

Úgy is lett, összegyűltünk, és emlékszem, hogy nosztalgiáztunk a régi időkről, nevettünk, aztán egyszer csak valaki bejelentette, hogy terhes, majd mintha ki akarnának szakítani a testemből, felébredtem. (Nem egyszerűen felriadtam, láttam magam előtt, ahogy összemosódik a kép, és egyre száguldok felfelé)


Mégis milyen álom lehetett ez? Milyen jelentése lehet?


2012. jan. 30. 18:38
 1/2 Mirk ***** válasza:
0%

Ugyanaz a jelentése, mint az extrém álmoknak.

Semmi.

2012. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hívd fel a barátaidat hogy mikor tudnátok beszéli egymással és figyelj jobban a barátaidra mert hamar oda lehet a barátságod valakivel. Ami pedig a terhs ember tilleti , vagy veled vagy egy ismerősöddel valami jó fog történni
2012. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!