Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Azt álmodtam,...

Mit jelenthet? Azt álmodtam, hogy egy ház alatt vagyok, ami talpakon áll, felnézek, és látom, hogy a mellette lévő épület leomlik és rám fog zuhanni.

Figyelt kérdés
Én tehetetlenül próbálok menekülni, érzem, hogy "csak ennyi volt az életem? " és "ha nem itt lettem volna" kérdéseket, majd meghalok, mert agyonnyom az épület. Most is érzem azt a fura érzést, amit akkor.

2013. ápr. 22. 18:11
 1/2 anonim válasza:
Szerintem túl sok teher van rajtad, vagy túl sokat vállalsz el. Esetleg a viszályára fordulhatnak olyan dolgok, amiket eltervezel, megteszel.
2013. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Spiritualis ertemezesben lehet figyelmeztetes arra, hogy foglalkozz szellemi dolgokkal is, ne csak materialisokkal; 'csak ennyi volt az eletem' - erre azok dobbenek ra eletuk utolso napjan, akik elmulasztottak a vegso dolgokkal foglalkozni eletuk folyaman es csak az anyagot, a penzt 'imadtak'...
2014. ápr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!