Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Járt-e már valaki ebben a...

Járt-e már valaki ebben a titokzatos szellem lakta házban Bp-n? ( lent)

Figyelt kérdés

II. kerület Dénes utca közelében van, a Gyermekvasúttól nem messze és most elvileg eladó. Régen volt arra egy ismerősöm és égett egy szobába a lámpa. Belógtak,de senki nem volt ott.. még csövesek sincsenek.aztán hallottak történeteket, hogy látnak néha egy idős asszonyt az erkélyen sokszor, de elvileg senki sem lehet ott. Kiderült, hogy az régen óvoda, majd idősek otthona volt, de bezárták.

Most voltam arra felé, este, senki sincs ott ,de egyik szobába most is égett a lámpa. Igazából tud róla valaki valamit még, vagy járt már bent valaki? Így néz ki:

[link]



2013. febr. 18. 21:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
vagy mi a véleményetek róla?
2013. febr. 18. 22:04
 2/15 anonim ***** válasza:
Elég rémísztő.Ahol én lakok ott is volt egy hasonló csak már lebontották nehogy 1x rádöljön valamejik csövesre.1x 4haverommal csövekkel és botokkal bementünk és volt benne néhány csöves meg csomó szemét.
2013. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy égett a lámpa, hiszen ott lakom. Mi az, hogy senki sincs ott? Legközelebb gyere föl a meghitt beszélgetésre. (Ha mersz!)
2013. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Idős asszony megette a csöveseket.
2013. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szellemek nem léteznek, ha fizettek 5000 forintot én bármikor bemegyek oda, plusz egy 10000-ért ott is alszok.
2013. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ide hogy lehet belógni? Nagyon szép! Én szívesen bemegyek veled!
2013. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én meg leütöm a szellemeket plusz lovéért.
2013. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyertek csak!!! Majd megbánjátok!


Üdv.: Vicuska néni, született: 1870.

2013. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

röhögtem egyes kommenteken, köszi :D

amúgy szerintem léteznek szellemek, még ha nem is itt. bár a dolgok amiket írtam, elég érdekesek...

egyébként nem fizetek én senkinek, ingyen is bemegyek a kaland kedvéért, nem nagy cucc bemenni éjszaka. egyébként van kerítése dehát na..bemész és nyitva van mindene ha jól tudom, legalábbis egy ajtó biztos

2013. febr. 19. 00:18
 10/15 anonim ***** válasza:

Bemehetnél csinálni képeket amikor esetleg ég a villany és úgy bemenni kamerával.

Proton puskát azért vidd magaddal :D


Mit szóltak a csövik amikor 4 "vascsöves" gyerek bement közéjük?:D

2013. febr. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!