Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek miért álmodom ezeket?

Szerintetek miért álmodom ezeket?

Figyelt kérdés

Az egyik az, hogy autó vezetek, mindig nagyon nehézkesen megy, alig tudom bevenni a kanyarokat, mintha az autó nem engdelmeskedne nekem.A többieket ez egyáltalán nem zavarja, nem dudálnak meg semmi.Igazából én sem vagyok ideges emiatt az álmomban, csak próbálnék haladni és iszonyat lassan megy és nagyon nehéz.

A másik az, hogy mindig nagyon kell pisilnem, a wc pedig valahol nyilvános helyen van, pl egyszer az erkélyünkön volt, sehol senki, és gyorsan rá is ülök, de nem tudok pisilni.Mondjuk egyszer egy osztály végében volt, de volt előtte ajtó, tehát rendesen , mint egy iskolai mosdóban, csak ez az osztályban volt, tele van, mindenki a padokban ül, beszélgetnek, én meg megyek hátra pisilni, de megint csak nemtudom, pedig egyáltalán nem törődnek velem, rám se néznek.

Ez a két álmom időről időre előjön, más helyszínnel, más emberekkel , de a lényeg ugyanaz.

Ja és nincs jogsim a valóságba.


2013. ápr. 25. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
hehehe nagy szerencse hogy nem tudtál pisilni mert akkor az ágyba ment volna. Egyébként hogy felvagy fázva? végül is az autó talán azt hogyha mész valahova akkor sokszor megálssz elvégezni a dolgod es ezért lassan haladsz, a második meg hogy mindig és minden hol pisilned kell tudat alat?
2013. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!