Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt/ezeket? Ez...

Miért álmodom ezt/ezeket? Ez egy sorozat, aminek a következő részét mindig egy másik éjszaka alatt álmodom meg.

Figyelt kérdés

Na szóval, én minden éjszaka álmodok egy sorozatot, pontosabban minden éjszaka egy-egy újabb részét. Miért van ez? Semmihez nem kötődik az életemből, kivéve néhány valós személyhez, de ők sem azt csinálják, mint az álmomban.

A sorozat röviden (eddig): Volt osztálytársaim, meg a mostaniak+én egy árvaházban élünk. A "gondozó"-nak nem szimpi az egyik gyerek, és mindent elkövet, hogy másnak se legyen az. Régebbi részekben az történt, hogy, hogy kerültünk oda, de azt nem lehet leírni.

Amúgy ezt vagy egy hete álmodom. Elég érdekes.


2011. szept. 19. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
írjál belőle novellát vagy forgatókönyvet, hátha egy életre megcsinálod a szerencsédet.
2011. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát ez egy kicsit nehéz lesz, de megpróbálom :)
2011. szept. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, véletlenül egy másikba írtam, tehát: Hát ez egy kicsit nehéz lesz, de majd megpróbálom :)
2011. szept. 20. 07:10
 4/4 anonim ***** válasza:

A filmek által átélt vagy másoktól hallott élmények megmaradtak az elmédben és a tudatod elég fantázia dús ezért álmodsz ilyen témát és még folytatólagosan is- hisz valószínűleg utolsó gondolatként mielőtt elalszol szintén erre a témára feszül a fantáziád.Folytatod-e?


Mi lenne ha éber állapotban mindet lejegyeznéd akkor még egy könyv is sikeredne belőle...

2013. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!