Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ugyanezt?

Miért álmodom mindig ugyanezt?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy minden éjjel ezt álmodom, de ez már évek óta visszatérő álmom. A lényeg, h álmomban el akarok menni a mosdóba, de valahogy mindig csak olyan nyilvános wc-ket találok, amiknek olyan alacsony a faluk, hogy simán belátni, és persze rengetegen vannak ott h még véletlenül se tudjak elmenni nyugodtan wc-re. És nem azért szoktam ezt álmodni, mert alvás közben pisilnem kell, mert volt h mikor felkeltem egyáltalán nem kellett és mégis ezt álmodtam. Általában olyan helységbe szoktam bemenni, ahol rengeteg ilyen wc-fülke van egy sorban, egész hosszú folyosóra nyílnak. Tegnap is ugyanezt álmodtam, de előtte még egy olyan egyszemélyes fülkébe mentem be, aminek átlátszó volt az ajtaja és láttam, ahogy az ajtó előtt várakoznak páran, h sorra kerüljenek, és emiatt ott nem tudtam wc-zni és ezután mentem a már megszokott alacsony falú wc-fülkékhez. Lehet baromságnak hangzik így de már tényleg nem értem h miért álmodom ilyen sokszor ezt az amúgy teljesen jelentéktelennek tűnő jelenetet, de valami oka biztos van.
2013. ápr. 26. 00:25
 1/1 anonim válasza:

Ez nekem is visszatérő álmom volt.

Talán valamilyen szorongásra utal, mert ez alapvetően egy borzasztóan kínos helyzet, amitől zavarban van az ember.

2013. ápr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!