Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti miből szoktátok érezni...

Ti miből szoktátok érezni hogy melyik álomnak érdemes jelentőséget tulajdonítani? (bővebb kifejtés tovább)

Figyelt kérdés

Szóval adott egy lány akivel szemben kissé bonyolult érzések kötöttek (vagy kötnek, már nem tudom), az álmomban vele egy kisebb terem féleségben voltam aminek közepén el volt helyezve egy ágy amin hosszasan elkezdtünk szeretkezni egymással. Ami furcsa mert az álom történései nem éppen úgy indultak hogy ehhez az eseményhez vezessen, ezt értsd úgy hogy az oda-vissza táplált közönyből bontakozott ki egy egész élethűen megélt testi viszony, (még ébredéskor is tisztán emlékeztem a bőre érintéseire a gesztusaira meg az illatára). Meg ahogy elmélyültem vele a dologba úgy változott a környezet atmoszférája/ jellege is (nem

tudom másképpen megfogalmazni).

Nem álomfejtés okán írtam ki a kérdést, hanem (ahogy a vastagbetűs részben is írtam) a véleményetekre lennék kíváncsi miszerint mi alapján tudja az ember a legkönnyebben eldönteni hogy mi a forrása pl. a fentebb leírt képsorozatnak? Mert a lány egyike azon embereknek akiket nem szívesen akarok viszontlátni álmaimban.


2013. máj. 4. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Huh,milyen már,hogy olyan valakivel álmodik ilyet az ember,akit igazából messziről kerülne!Álmodtam már hasonlót én is,és jó volt felébredni utána!Nem tudom mit jelenthet,de érdékes nagyon!
2013. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ép ez az. Maga az alkalom is nagyon ritka amikor egyáltalán meglátom valahol, és akkor is mindössze csak burkoltan feszélyez a jelenléte, de a két érzés között amit az álomban meg a valóságban tapasztalok ég és föld a különbség. Na mindegy kösz hogy legalább írtál nem hiszem hogy jönni fog ide több komment pedig milyen szívesen osztottam volna sok zöld pacsit :P:D
2013. máj. 5. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!