Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy egy medve...

Azt álmodtam hogy egy medve torkában vagyok és majdnem megfulladtam ugy ébresztettek fel. Tudtok erröl valamit mondani?

Figyelt kérdés
félig deréktol felfelé a medve torkában voltam ..rámtámadt..és éreztem álmomban hogy gyengül a pulzusom.. nem tudtam szolni sem,semmit..csak vártam hogy valaki mentsen meg.. de végül felébresztettek és nagyon rosszul éreztem magam fizikailag..
2013. máj. 5. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm azt álmodta,hogy nem kap levegőt.És fölébredt és valóban egy ideig fuldokolt.(De szerencsére nem lett semmi baja).Ez azért volt,mert nagyon beevett alvás előtt.Te nem vitted alvás előtt túlzásba az evést?
2013. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem..én nem szoktam vacsizni max ebéd... rendesen gyenge volt a pulzusom és nehezen tudtak felébreszteni .-(
2013. máj. 5. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álmok ugyan olyan fizikai reakciókat váltanak ki, mint az ébrenléti események.Tehát egy rémálom hasonlóan megvisel fizikailag .Lehetett ez a rosszulléted oka.De történhetett a dolog fordítva is:lehet, hogy valamiért a keringésed vacakolt és emiatt jött ez az álom.
2013. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!