Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyilkossággal álmodtam, mit...

Gyilkossággal álmodtam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Álmomban közelről láttam egy gyilkosságot. Sem a gyilkost, sem az áldozatokat (egy fiatal pár) nem ismertem. Sötét volt, de az arcuk alapján sem ismertem fel őket. A gyilkos azt hiszem, meg akarta szerezni a frissen megszerzett (vagy felújított?) házukat.

2013. máj. 8. 12:57
 1/4 Rorschach. válasza:

Nem vagyok sajnos álomfejtő, azonban utánanézve ezeket találtam:


Gyilkosság

Általában: önmagad vagy pillanatnyi éned megtagadása, feladása. Engedsz valamilyen külső nyomásnak, amely vagy jó vagy rossz irányba viszi a gondolkodásod.


(Nem tudom mennyire dominált a sötétség, vagy mit éreztél közbe, de lehet te ki tudsz valamit szedni belőle)

Sötétség

A sötét ha jólesik: magadnak való természet, szeretsz egyedül lenni, nem szereted ha dolgaidba beleszólnak; ha félelmet kelt: az egyedülléttől, magánytól való félelem; segítőre, támogatóra lenne szükséged, egyedül nehezen boldogulsz az életben mindig kell valaki bíztasson vagy noszogasson.


(Illetve mivel azt írtad, hogy a gyilkos megakarta szerezni a pár házát, így a lopást is beírtam.)


Lopás

Vágy az egyhangúságból való kizökkenésre; feszültségeid nem tudod oldani.


Mindezt az alom.puha.hu oldalról szereztem. Egy nagy része szerintem marhaság, de igazából ezt csakis te tudhatod, elvégre ha van benne valami, amit igaznak vélsz a saját életeddel/érzéseiddel kapcsolatban, akkor abból képes tanulni az ember. Ha van olyan mondat, amit hülyeségnek tartasz, vagy nem tudod magadhoz kötni, szerintem egyszerűen csak tedd félre.

2013. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. máj. 8. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álomfejtéshez csak érzékem van.

Gyilkost látni, sajnos -veszedelem, levél melybe rossz hírt közölnek.

(ez meg is érkezett, mivel az álom mindig az eljövő napra vonatkozik)

2013. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem érkezett azóta sem rossz hír :S
2013. máj. 10. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!