Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálmaim vannak szinte...

Rémálmaim vannak szinte minden nap. Mitől lehet és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

fél éve rendszeresen nem telik el úgy egy hét, hogy ne álmodjak rosszat..

mondják, hogy lehet attól is, hogy "nehezet" vacsorázom, de ez biztos nem fenyeget és az sem, hogy éhesen fekszek le..tehát az evéshez semmi köze..


a stressztől lehet? máskor is idegesekedtem, de nem voltak rémálmaim ..ha volt is nem ennyi..és nem ilyen durvák..

eddig nem foglalkoztam vele..de az utolsó hetekben már elég borzasztó dolgokról álmodok..és ismeretlen arcokat látok..nem is tudom elmagyarázni..de nagyon furcsa..


valakinek volt mát hasonló? mit tudnátok tanácsolni? : / vagy mi lehet az oka?


2013. máj. 9. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt/nem emlékszel rá,mert nagyon régóta tudatosan is tudok álmodni...Fogalmam sincs hogy hogy tanultam meg,de magamtól jöttem rá,nem tanította senki.../szóval ezt valakitől kérdezd meg aki tudja!Biztos fog segíteni/
2013. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem voltak visszatérő rémálmaim, amit egy évekkel korábban történt "trauma" okozott és csak a pszichológus segített. Ma már úgy alszom, mint a bunda. Nem lehet, hogy neked is valami lelki probléma okozza? Lehet akár kora gyerekkori is, az agy néha lezáratlannak tekint bizonyos eseményeket.
2013. máj. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyél könnyü ételt pl. Banánt,Alma-t lefekvés elött

Gondolj jó dolgokra amikor lefekszek.

2013. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ré a napisten válasza:
Lefekvés előtt gondolj jó dolgokra, és ne stresszelj. Meg kell keresned az okát és lerendezned magadban. Nekem ez segített.
2015. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!