Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudnátok használható álomfejtő...

Tudnátok használható álomfejtős könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés

Ma tudatosult benne,hogy mennyire figyelnem kellene az álmaimat....repülőgépszerencsétlenséget álmodtam,megnéztem a jelentését és teljesen leírja a jelenlegi élethelyzetemet. Máskor is előfordult,hogy ha megnéztem,stimmelt. Eldöntöttem,hogy most már írni fogom az álmaimat,mert szinte minden nap emlékszem rájuk. Nem feltétlen olyat keresek,ami pontos választ ad a szimbólumok jelentésére, hanem olyat,ami segít eligazodni a megfejtésükben.

Ha lehet,jó lenne ha neten fenn lenne,de nem előfeltétel. Kérem csak olyanok írjanak,akik komolyan foglalkoznak a témával. Köszönöm.



2013. máj. 15. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A Krúdy Gyula-féle Álmoskönyvet tudom ajánlani, ez a leghitelesebb, bár egy kissé idejétmúlt, hisz az ő idejében még nem voltak repülőgép-szerencsétlenségek. Vannak modernebb álmoskönyvek,pl.

Kalusbernd Vollmar: Az álomfejtés könyve

2013. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az álomfejtős képek semmit se érnek, vagy legalábbis nem túl sokat. Úgy gondolom, hogy mindenki agya, vagy ha úgy tetszik, elméje saját szimbólumrendszer szerint "dolgozik". Te ismered magadat és az életedet a legjobban, ezért csak te tudod megmondani hogy mit jelentenek az álmaid. :)

Esetleg vezess álomnaplót, azzal könnyebb lesz értelmezni a visszatérő, ismétlődő szimbólumokat.

2013. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*álomfejtős könyvek, bocsánat, még reggel van :)
2013. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sigmund Freud: Álomfejtés
2013. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Krúdy Gyula könyve mindig bejön!
2013. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!