Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontorll segítségével...

Agykontorll segítségével előhívható az a tudás, ami egykor valamilyen dogára/érettségire megtanultunk, de elfelejtettük? Ezután használható lesz ez a tudás?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Hát én nagyon remélem, hogy ha sikerül, akkor elöhívod a helyesírás ismereteid :P
2012. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Oh bocsi, kihagytam egy "o" és egy "t" betűt :P muszáLY kötekedni? :P Netán ha te gyorsan írsz, nem hagysz le/ki betűt? Esetleg valami érdemi válasz?
2012. aug. 10. 16:57
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
a muszáj az pontos j...pontos jé... nem ly
2012. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hipnózissal előhívható, persze ehhez gyakorlott kell lenni a meditációkban, ez nem megy egyik napról a másikra. Hipnózissal még az előző életek tudása is előhívható pl. a nyelve, mivel ott van a tudatalattiban.
2012. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha előző életből lehet tudást előhívni , a jövőből , vagy jövőbeli életünkből lehet-e ? ... ha igen az jó lenne mert akkor seb perc alatt végtelen tudás birtokába jutnánk ....sajnos hagyományos módon nem lehet mindent megtanulni egy élet alatt :(
2012. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3.

Igen tudom, ezért is írtam, direkt nagybetűvel, hogy legyen mibe belekötni :D


Én annyira nem szeretnék a jövőben járni :), max egy kicsit. De ígyis eléggé félek a jövőtől, nem kell, hogy még tudjam is, hogyan lesz végem :P.

2012. aug. 10. 17:46
 7/16 anonim ***** válasza:

ha tudod a jövőd akkor tudsz változtatni rajta :)

de én tudás megszerzésére gondoltam itt

2012. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy kösd az emlékeket valamihez, amit jól ismersz. pl.

- egy vizuális emlékedhez: direkt elképzelsz jó színesen az olvasottakhoz valamit. Reál tárgyaknál nehezebb, kreatívabbnak kell lenni. A.k.-s példa: a számok, mint memóriafogasok képe.

- egy hallott hanghoz: pl. ezt a zenét hallgattad, mikor azt a részt olvastad a könyvben.

- egy érzett illathoz: pl. nekem mindig gandalf jut eszembe a fenyős illatosító szagáról, mert annak idején éjjel a wc-ben elbújva olvastam a Gyűrűk Urát.

- egy érintéshez pl. erre alapszik a 3 ujj technika - egy a.k.-s technika - összeérintett 3 ujjal olvasol.

- ízhez - még nem próbáltam

- testhelyzethez: a rómaiak korát harci pózban vagy járkálva olvasod el, Buddha beszédeit törökülésben

- helyszínhez: mikor a piramisokról olvasol, mássz fel egy játszótéren a mászókára, vagy menj fel a Gellért-hegyre.

...stb.

2012. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Az agykontroll semmit nem hív elő az inkább azt is letörli ami épp eszedbe jutna-- az egész egy süket duma. Csak egyeseknek jó bevétel.
2012. aug. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem hívható elő, éppen ez a karma szabálya, csak azonos élethelyzetek hívnak elő dolgokat.
2012. aug. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!