Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy az akivel nem nagyon jöttem ki,álmomban megcsókolt aztán lesmárolt és látszott rajta hogy élvezte és én se álltam ellen,pedig én csak barátként tekintettem rá de ő úgy látszik nem.Ha létezik olyan hogy ő is ugyanazt álmodta,lehet nem pont aznap éjjel hanem máskor,de akkor is ebben a pár napban tiszta más.Mindig ott van ahol én és mindig talál valami témát.És ma reggel ránéztem és mintha ez az egész megtörtént volna.És ma mikor meghallottam a hangát és megláttam őt,a szívem majd kiugrott a helyéről pedig nekem csak barát volt,eddig.Szerintetek?

2013. máj. 15. 16:18
 1/2 anonim válasza:
Egyszerű: ő fiú te lány. A barátságotok átalakult más vonzalommá. Ez egy kibontakozó szerelem. Ne hagyd elenyészni.
2013. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátok voltatok, beleszerettél, mondd el neki ;)
2013. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!