Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Az almom...

Mit jelenthet? Az almom (visszatero) nagyon sokszor almodom azt hogy mozog a fogam. De annyira hogy mar csak nagyon kicsit tartja a gyoker de nem huzhatom ki.

Figyelt kérdés
Vagy tudom hogy nem huzhatom ki vagy valaki (barat csaladtag ismeros) mondja hogy ne huzzam ki mert majd az orvos kihuzza. De odaig sose jutok el almomba hogy kihuzzak, vagy felebredek vagy masik alom jon. Mit jelenthet?

2013. máj. 9. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Betegség, haláleset. Nalam ezt jelentette, mikor gyerekkoromban ilyet almodtam
2013. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy rosszak a fogaid es sokat gondolsz a fogorvosra
2013. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Mozgó fog, ha kicsit mozog: biztos előmenetel. Ha nagyon mozog: haláleset, betegség. Ha visszatérő az álom: elkerülhető a haláleset." (Baláczay - Horváth: Álomfejtés a XXI. században)
2013. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az álomfejtés általában hülyeség. Régebben viszonylag sok bajom volt a fogaimmal, és azóta is álmodok időről időre hasonlókat, mint te, kérdező. Nem jelent különösebben semmit, nem kell félni a halálesettől/balesettől, amit jósoltak az előttem szólók.
2013. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az teny hogy rosszak a fogaim. mar tobb mint egy eve jarok fogaszatra. akkor ezert almodhatok errol...
2013. máj. 10. 16:15
 6/6 Griecolitude_ válasza:
Általában, mint lelki eredetű betegség, a fájó, vagy rossz, mozgó fog a nap közben elfojtott dühöt, kimondatlan dolgokat takarja. Lehet, hogy vannak olyan konfliktusok az életedben, mikor nem mondod ki azt, amit szeretnél, vagy épp ellened van az a szituáció és úgy csinálod meg, "mintha a fogadat húznák"?
2013. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!