Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meg akartam valakit védeni...

Meg akartam valakit védeni álmomba, vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
félted? amúgy nem értem,miért kell minden apróságot kiírni,az álmok a napi traumát/adagot gongozzák fel. nagyjából nincs jelentésük,csak a visszatérő álmoknak.
2013. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerős vagy ismeretlen volt, akit meg akartál védeni?
2013. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 KovA1963 ***** válasza:

Ismered-e akir meg akartál védeni - vagy elvont személy.

(a megvédés-e a lényeg vagy a személy)

Mi volt a megvédés módja ?

Mitől ?

Kit ?


Ha ezeket végiggondolod - talán rávezet a jelentésre.

2013. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen ismerem a személyt:D, meghozza szerelmes is vagyok belé..:'(
2013. máj. 22. 16:45
 5/9 A kérdező kommentje:
és szinte, ez az állom minden napossá vált:S ez a szerelemtől lehet?.
2013. máj. 22. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelmű. Azzal, hogy meg akarod védeni álmodban, neki is bizonyítani akarsz, hogy méltó párja vagy neki, hogy elég erős vagy párjaként.
2013. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 KovA1963 ***** válasza:

Valószínűleg a szerelmed (egyelőre) egyoldalú, vagy meg nem vallott. Ahogy előttem mondták bizonyítani akar(hatsz) utat keresni hozzá. A megmentés klasszikus - romantikus út.

Úgy érzem tanácstalan lehetsz kissé, miképp nyerd meg magadnak.

Kicsit az első nagy szerelem szárnypróbágatásának is tűnik ez.

Testreszabott receptem nincs, csak egy tanács: ne bonyolítsd túl a dolgokat - egyszerűbben működnek mint az ember gondolná, csak sajnos gyakran nem úgy alakulnak a dolgok ahogy az ember szeretné.

Amíg az ember párját leli több világvégét megélhet, ha az elsőt túlélte akkor a másodiknál sejti, hogy azt is túléli.

Szem előtt ne csak azt tartsd amit te érzel amire te vágysz - hanem nézd kívülről magatokat - téged is őt is, mintha te lennél a természet, ki nem ok nélkül adtad a szerelem csodáját - így talán könnyebben megfejted és könnyebben ráhangolódsz arra akit szeretsz, és az esélyeid is jobbak. Ne ronts ajtóstul a házba, s ha mégis ne csüggedj, ha koppansz - hagyj időt - legtöbbször kicsit később résnyire újra megnyílik az ajtó. Mert fontos esemény az, ha egy lány a maga küldetéskéjéhez szövetségesjelöltet talál - de másképp vizsgál, másképp forgat meg mint te.

Hát ... "sík mezőben hármas út, jobbra-balra szertefut, a középső célba jut. Csongor úrfi sok szerencsét !"

2013. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)))!!!!!!!!
2013. máj. 23. 17:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor mihamarabb feküdj le vele !
2013. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!