Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodom,...

Mit jelent ha azt álmodom, hogy van egy szerelmem?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. Az éjjel azt álmodtam, hogy volt egy igaz szerelmem. Olyan 17-18 éves volt (gondolom már én is idősebb voltam). És az a lényeg, hogy az ágyamban feküdtem, szokásosan a szélén. Ahogy megfordultam egy pillanatra, ott volt az igaz szerelmem. Ő felnyitotta a szemét és adott egy puszit a számra, és azt mondta, hogy szeretlek. Én is azt mondtam, hogy szeretem majd visszafordultam. Ezután ő megölelet és azt mondta, hohy : Örökké szeretni foglak. Ekkor lehunytam a szemem. Majd kinyitottam, és már reggel volt. De valami nem stimmelt, nem éreztem a kezét. Ekkor megfordultam, és csak a párnakat láttam. Ekkor jöttem rá, hogy az egész csak egy álom volt. Ekkor elsírtam magam. Valyon ezvaz álom mit jelenthet??
2013. máj. 19. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak túl magányos vagy, és vágysz már egy lányra, aki szerethet, ez álmodban is megjelenik :))
2013. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy arra vágysz.
2013. máj. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!