Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez tudatos álmodás volt?...

Ez tudatos álmodás volt? Minek lehet nevezni?

Figyelt kérdés

Először is azt tudni kell rólam, hogy igazából nem vagyok hajlékony, de mivel sokat próbálkozok és nagyon szeretném így régen minden álmomban hajlékony voltam, és már meg is szoktam, hogy csak álmomban vagyok az.

Szóval valamelyik nap, talán egy hete azt álmodtam, hogy az egyik barátnőm nagyszüleinél vagyok. Álltam a folyosón és lenyomtam a spárgát és ahogy ezt megtettem kijelentettem, hogy "most csak álmodok, Ez nem történik meg." és onnantól kezdve tudtam, hogy álmodok. Körbementem a házba, mert már régen voltam ott, majd megjelent egy lány, akit nem szeretek és felébresztettem magam. Fel akartam ébredni és sikerült.

Így ennyi:)

Régebben olvastam arról, hogy lehet így tudatosan álmodni, de akkor este még csak eszembe sem jutott ez, mégis tudtam, hogy alszok, hogy fel fogok ébredni tudtam magam irányítani, felébresztettem magam és kipihent is voltam.

Na azóta az este óta szinte semmit nem álmodok. Óránként felriadok és hiába alszok nem álmodok.

Ez az egész mi lehet? Van rá valami tudományos magyarázat?(dedós nyelven, mert az ilyenhez hülye vagyok..)

Köszi!:)


2013. máj. 2. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az agyad érzékelte,hogy nem szívesen álmodsz azzal a lánnyal és inkább nem is dolgozik ilyeneken.Vegyél be altatós és úgy próbálj meg aludni.És ha legközelebb találkozol az álmodban a csajjal akkor nem fölébredni akarj hanem jól megverni.lehet,hogy ez fog segíteni.
2013. máj. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezt úgy hívják hogy tudatos álom

de különben álmodsz, csak nem emlékszel rá mert felriadtál,

minden álmodra emlékszel ha magadtól ébredsz fel, ha nem hiszed próbáld ki majd ha rendesen tudsz aludni hogy amikor magadtól ébredsz fel leírod egy már előzőleg odakészített lapra vagy füzetbe és délután elolvasod valszeg nem fogsz rá emlékezni délután elég furcsa lesz majd,nekem elhiheted én már hónapok óta csinálom :)


az alvászavarra azt tudom mondani hogy lefekvés előtt 2 órával menj el futni nem kell sokat 1 km elég nem is kell gyorsan csak lazán kocogni utána laza vacsi és ne üdítőt vagy teát igyál hanem szobahőmérsékletű vizet és utána menj aludni (nekem nagyon bevált) sok sikert:)

2013. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!