Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelent?

Vajon mit jelent?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt.2 hét után mindjárt is odaköltöztem hozzá.(ő nagy családi házba lakik a szüleivel).Eleinte Minden jo volt de az utóbbi időben pokoli a helyzet,az anyja kiabál napi szinten,már olyan is előfordult hogy szétakar választani,és elakart kuldeni,csak a barátom nem engedte.Most pedig azt tervezzük hogy kulon Megyunk es alapitunk csaladot stb.De az anyja nagyon ragaszkodik a fiához (ő22 én21),és befolyasolja ot,es telebeszeli a fejet,szoval ellenem van.es a legrosszabb hogy rémálmok gyotornek majdnem minden ejjel,es olyanok hogy a baratom elhagy es nem keres tobbe es olyan is hogy hazavisz es tobbet nem erdeklem,talal mast.Ez mit jelent,ha vki tud segitsen,mert nagyon szeretjuk egymast,es nem akarjuk elvedziteni egymast.Mit tegyunk hogy jobb legyen a kapcsolat az anyjaval?És mit jelent az álom??
2013. jún. 1. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem aggódsz, hogy elveszíted.
2013. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!