Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban belém...

Mit jelent ha álmomban belém csap a villám? És ha eltörik a lábam?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 11:13
 1/6 anonim válasza:
Nalad ahol laksz ott mostanaban esik az eso? mert ha igen akkor lehet azert almodsz ilyeneket mert vihar van es esik az eso....nalam is a reggel nagyon esett az eso
2013. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Krúdy szerint a villám anyagi veszteséget jelez. Ha meg még a lábad is eltörik, jelzi azt, hogy súlyos anyagi veszteség ér. (Nehezen állsz fel belőle). Hogy téged ér a villámcsapás, azt jelenti, hogy valaki csalással vagy zsarolással akar anyagi hasznot húzni tőled. Azt ajánlom, vigyázz!
2013. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A Krúdy Gyula-féle 1936-os kiadású, eredeti Álmoskönyv szerint ezen két jelenség együttesen valamelyik szülőd elvesztésétől való félelem álomképbeli leképződése. Nem beteg édesanyád vagy édesapád?
2013. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem betegek, de tényleg nagyon rettegek hogy elveszítem őket, mostanában sok vitánk van, lehet ez állhat még a háttérben..
2013. jún. 2. 16:02
 5/6 stalkerboss ***** válasza:
Semmit nem jelent az álmok csak kivetülése a mindenapi eseményeknek.Bár fogalmam nincs hogy mult éjjel miért loptam el és furikáztam egy városba egy indycar autóval teljesen valóságosan?Valaki tudna segíteni?Félek hogy tényleg megtörténik pedig még jogsim sincsen!
2013. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!