Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?...

Miért álmodok ilyeneket? Pedig nem nézek horrorfilmeket.

Figyelt kérdés

Azt álmodom gyakran, hogy üldöznek, én pedig önvédelemből megölöm az üldözőt... párszor elvágtam már a nyakát, de volt olyan is, hogy a koponyájába szúrtam a kést, konkrétan az agyába, és még az érzésre is tisztán emlékszem...

A legrosszabb az volt, amikor megöltem páromat az álmomban, neki is a nyakát vágtam el, és mikor ez megtörtént, akkor azonnal bűntudatom lett, hogy ilyet tettem (amúgy az azelőtti álmomban ő ölt meg)...

Nem is értem, hogy hogy tudok ilyeneket álmodni, mert nincsenek ilyen vágyaim, és nem is lennék rá képes így megvédeni magam.

Ha elmesélem az embereknek, akkor hülyének néznek...

Mondjuk fordított esetben nem tudom mit gondolnék...


Elég nagy fantáziám van, és kissé paranoiás vagyok, szóval lehet, hogy ettől van...


De ez akkor sem valami jó :S



2013. jún. 3. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az álmok nem ugyanazt jelentik a valóságban, mint álomban.


gyilkosság

Ha te vagy gyilkosság áldozata: félelmeid miatt elnyomás alatt vagy, kihasználnak. Nem tudsz egy kényszerhelyzettől megszabadulni.

Ha te gyilkolsz: bűntudat, tudod hogy mások rossz helyzetéből próbálsz hasznot húzni.

Általában: önmagad vagy pillanatnyi éned megtagadása, feladása. Engedsz valamilyen külső nyomásnak, amely vagy jó vagy rossz irányba viszi a gondolkodásod.


üldözés

- Ha téged üldöznek: visszafogottság; sok elhallgatott megjegyzés. Ha Te üldözöl kergetsz másokat: elégedetlen vagy önmagaddal; rossz szokásaiddal felhagyni igyekszel.


kés

- Agresszivitás. Férfiálomban: fenyegetettség. Női álomban: gonosz indulatok. Késsel ha rádtámadnak: nőknél: neked is terhedre vannak a saját indulataid, érzed, hogy ennyi hiba nincs is a világon, mint amennyit Te képes vagy találni másokban. Férfiálomban: rossz partnerkapcsolat, megalázó visszautasítás. Ha Te támadsz késsel - nők álmában: kritikátlanság; egyetlen mércét ismersz, a magadét. Férfiálomban: kiszolgáltatottság, amely miatt szenvedsz, de nem vagy képes tenni ellene. Levegőben, magától mozgó, rémületet keltő kés: régóta tűrsz; a békesség kedvéért alkalmazkodsz, megalkuszol, valójában gyilkos indulatok halmozódnak fel benned, amiknek a kitörésétől joggal tartasz. Sok kés: sok felgyűlt indulat, amelyet nem akkor és ott adsz ki magadból, ahol az helyénvaló lenne.


ágy

- Fáradtság, unalom. Ágyat vetni: új kapcsolatra vágysz. Ágytakaró: csacsiságokból csinálsz problémát. Ágyban fekvő ember: keresel valakit, akit szerethetsz, aki méltányolja jótulajdonságaidat. Kórházi ágy: rendbe akarod, és tudod hozni megromlott kapcsolatodat. Pótágy: jóízű fantáziálás, Beágyazni: lassan elfelejted, amiről azt hitted, hogy örök emlék. Égő ágy: kihűlt kapcsolat. Poros ágy: új ismeretség. Kórházi ágy: félelem.

2013. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A Valaszolonak igaza van minden szoban!

De aszt tanacsolom neked,hogy nez a parod utan!

Mert legtobszor az almok jelentnek valamit!

Ha a parod eloszor ol meg teged akkor az becsapast jelent!

Es ha te ezutan ot akkor valamiert tetted!

Ugyhogy nezz jobban a parod utan !

2013. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dragos5595 válasza:
-
2013. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!