Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtősök, mit jelent ez...

Álomfejtősök, mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,h fehér ruhában vagyok,és nedves a hajam,és bementem az iskolámba.Odamentem a folyoson lévő padhoz,ahol az eggyik kedvenc színésznőm,és egy pankrátor ült,és egy ember akit a férjemnek hittem.(nincs férjem,sem barátom)Nos elkezdtem veszekedni a "férjemmel"h csak a pénze kellet és csak azért mentem hozzá.Aztán a kedvenc színésznőm elájult....én tovább mentem és láttam egy férfit,akivel az álmomban megcsaltam a férjemet.Majd annyit mondott"Édes Istenem ne hagyd"Majd egy ajtó hirtelen becsapódott és az utcán voltam.Bementem a boltba,és ott vettem,1 sampont,1 tusfürdőt,1 dezodort,meg egy szelet csokit.Jelzem h ott már valamiért öngyilkos akartam lenni.Majd kijöttem biciklire ültem,és láttam ahogy az égen a félhold megy majd eltűnik.Aztán egy emeletes,házban találtam magam aminek üvegből volt a fala,tehát bárki belátott és én is kiláttam.Ott elkezdtem sírni,nem tudom miért.Aztán azt láttam h egy anya meg a gyerekei játszanak az ágyban,jelzem régi ruhákban voltak.

TUDOM KICSIT HÜLYE ÁLOM,DE SZERETNÉM TUDNI MIT JELENT KÉRLEK NE IRJATOK TROLL DOLGOKAT!!!



#álom #álomfejtés #ÁLOMFEJTŐ
2013. jún. 14. 15:32
 1/1 Pityupocse ***** válasza:

Az álmokra nem szoktunk ennyire komplexen emlékezni!


"Bementem a boltba,és ott vettem,1 sampont,1 tusfürdőt,1 dezodort,meg egy szelet csokit"


Ez a megszokott sablon, ami hihető: "Jelzem h ott már valamiért öngyilkos akartam lenni"


Az hogy ennyire pörgős álmaid vannak első sorban azt jelzik, hogy túl zsúfolt lehet az életed, vagy valamilyen okból túl sok külső behatás ér, vagy ért. Jelezném, hogy nem sok embert ismerek aki ennyire részletesen vissza tudja idézni az álmát, kivétel, hogy ha tudatosan megszakítod a valós ébredés előtt, és egyből leírod.


Az álmodban túl sok a változó órákig lehetne elemezni, és mivel nem ismer itt téged senki, nem is fognak nekiállni.

2013. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!