Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Foggal álmodni?

Foggal álmodni?

Figyelt kérdés
Ma éjszaka valósághű álomban volt részem a fogaimmal...és nagyon félek, mert hallottam, hogy foggal álmodni nagyon rosszat is jelenthet. Érdekes álom volt, nem fájt semmi...csak nyomottnak éreztem a fogsorom, úgy éreztem, hogy elaludtam, majd belenéztem a tükörbe, és láttam ,hogy sok kihullott, és több véraláfutásos volt, illetve valamelyiket nagyon mozgott, a nyelvemmel ki tudtam volna lökni, ha nagyon akarom...Mit jelenthet? Esetleg van itt álomfejtő aki konkrétan tudja diagnosztizálni az álmot? Azt még egyszer hozzátenném, hogy fájdalmat nem éreztem, inkább csak nyomást, mintha elaludtam volna a fogaim.

2013. jún. 24. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogy lehet egy fog véraláfutásos?

Amúgy nem kell félni, ez csak néhány kihívást jelent a jövőben, aminek nagy részét el fogod bukni...

2013. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a foggal álmodás számomra is negativ tulajdonságokkal bír
2013. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Véraláfutásos volt...számomra is érdekes...:D
2013. jún. 24. 22:23
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem tudom mi lehet az üzenete...


Kedves első, nem hinném, h. jövőbeli kudarc jele lenne az álom, inkább afféle figyelmeztetés, hogy rossz úton járok az életem bizonyos területein. Mindenesetre érdekes...ahogy visszatértem az oldalra, és újra elolvastam a kérdésem, rájöttem... azt hiszem a kérdésben ott van a válasz is.

2013. jún. 24. 22:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én álomfejtő vagyok.

Ez nem jelenthet mást, minthogy a fogsoroddal nagy baj van...Esetleg..kifognak hullani..

Amint tudsz fordulj orvoshoz!

2013. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez komoly?? :D Semmi gond a fogaimmal. :D Nem hinném, hogy ez lenne a probléma. :D
2013. jún. 24. 22:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos az öregedés jelei..

Hamarosan nagyon öreg leszel és kihullanak a fogaid.

2013. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 PetralovesKen válasza:
Igen,nekem is ő segített
2013. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De még csak 20 éves vagyok, nem vagyok öreg. Nem tudnád kifejteni bővebben mire gondolsz?? :)
2013. jún. 24. 22:48
 10/12 anonim válasza:
Szerintem túl sokszor láttad a parodontax reklámot... :D Engem is idegesít.
2013. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!