Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire próbálja felhívni a...

Mire próbálja felhívni a figyelmem ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban egy másik ember voltam. Gyerekekkel volt kapcsolatos a munkám. Volt egy kisfiú, aki folyton magába fordult. És szomorkodott. Nem tudtam, miért. Segíteni próbáltam. Aztán annyira emlékszem, hogy a kisfiúnak van egy húga. És a gyerek (a fiú) azért volt mindvégig magába fordulva, mert a húgát megszállta egy másik kislány szelleme. És féltette a testvérét. A fiú, és a húga együtt számoltak vissza álmomban - közben egymást ölelték, és féltek - arra vártak, hogy a szellem hagyja el a kislány testét. De nem értek a végére, felébredtem. És mikor felkeltem be voltam parázva.. És éreztem ugyanazt a pánikot, meg félelmet, amit ők.

2013. jún. 27. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
nemtudom, de jó kis thriller/horror lehetne belőle
2013. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D hát.. szerintem kicsit a megfilmesítéshez sablonos. A megszállás miatt. Sok a megszállós horror.
2013. jún. 27. 02:09
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor aludj még rá 1-et lehet izgalmasabb lesz ( már ha folytatódik) :D
2013. jún. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Két napja volt ez.. és nem vágyom a folytatásra. Igazából ez szerintem olyan álom, aminek tuti van jelentése.. de nem tudom egyedül kigobozni. :)
2013. jún. 27. 02:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne olvass alvás előtt ekszeszájszbukkot! Annak ez a hatása. Komolyabb esetben a démon téged száll meg, s a fókuszban kötsz ki a fotelban vergődve a családtagjaidnak műpofont adva amikor görcsökben rángatózol! Ez nem vicc. Ne olvass ekszeszájszbukkot!
2013. jún. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát, köszi utolsó x3
2013. jún. 27. 12:45
 7/10 anonim válasza:

Ezzel az álommal el kéne menned álomfejtohoz,mert jelentése biztos van,de az eléggé bonyolult lenne,mert ze bonyolult álom.

Menj el mihamarabb,abbol baj nem lehet.

2013. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Azt hiszem ez lenne a legjobb..
2013. jún. 27. 16:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok profi álomfejtő, de a saját álmaimat mindig igyekszem megfejteni, szóval ezt is megpróbálom. Nem tudom, mennyire lesz hiteles, hiszen nem ismerlek, de azért hátha.


Az, hogy segíteni próbáltál a kisfiún, utalhat arra, hogy a valóságban is gyakran segítesz olyan embereknek, akik valami miatt szomorúak, de nem akarják erre felhívni mások figyelmét. Illetve lehet az is, hogy van valaki, akire jobban oda kellene figyelned, és talán segítségre szorul, leginkább lelkileg. Talán ez az illető is gondoskodó, félő személy (erre utalhat a kisfiú és a húga kapcsolata), de azt is lehetségesnek tartom, hogy valaki Neked próbál segíteni, mégsem hagyod, és az álombéli szereplők csupán "szimbólumok".

2013. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Így már van kiindulópontom :) Egyébként nagyjából ez egybevág.

2013. jún. 28. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!