Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 1 éve minden éjszaka ugyan...

1 éve minden éjszaka ugyan azt álmodom, szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2 éve volt egy barátnőm csak elköltöztünk külföldre ekkor minden magyar barátomal megszakitottam a kapcsolatot az első évben nem is volt gond de egyszer csak elkezdtem minden éjjel vele álmodni, 2 részből áll az álom 1.a régi emlékeim 2.pedig hogy egyre nagyobbak leszünk és együtt leszünk ujra egyébként kb egy hete kezdtük meg a visszaköltözëst de szerintetek ez mit jelenthet

13/F



2013. jún. 25. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy álomfejtő, de szerintem azt, hogy nagyon megmaradtak benned a régi emlékek velük, mert kellemesek voltak, és mindig is azt szeretted volna, hogy ha a barátaid mellett maradsz, vagyis velük nősz fel. Ami ugye lehetséges is, hiszen visszaköltöztök. (: Vagy ez is az álom része, mert nem értettem pontosan a végét..

18/L

2013. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"Együtt leszünk ujra" és kimaradt a pont xd
2013. jún. 25. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ha ezt nem terveztétek, szinte megérezted, hogy hamarosan újból találkozni fogtok. (: Vagy legalábbis az biztos, hogy hiányoztak ők neked.
2013. jún. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!