Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges az, hogy 2 ember...

Lehetséges az, hogy 2 ember ugyanazt álmodja?

Figyelt kérdés

és ha igen, bárhogyan? mármint, láttam egy srácot a neten, elég helyes volt meg minden meg is jegyeztem az arcát, mindegy, és ez a srác megjelent álmomban, beszéltünk is magyarul, mert hát amerikai ..és nem tud magyarul... elnézést elég bénán magyarázok:/


Álom: Ültem a sráccal szemben egy asztalnál csendben, alig bírtam megszólalni, feszengtem, nem tudtam magyarul vagy angolul kezdjem e a beszélgetést... és végül rájöttem h egy tudatos álomban voltam, mert annyit mondtam: "heh.. a valóságban nem beszélsz magyarul, igaz?" és a srác válaszolta (szintén magyarul) h "nem" és elmosolyodott..


Szóval én mondhatni "ismerem" őt, de ő a létezésemről sem tud.. lehetséges h ugyanazt álmodtuk? mármint, ha ő is ugyanezt álmodta csak az ő szemszögéből, láthatta az arcom? mármint, nem is ismer, nem látott még... én általában az álmomban nem látom olyan emberek arcát akiket nem ismerek...


nagyjából ennyi volt.. aztán másnap megint vele álmodtam.. elég nehéz leírni, szóban könnyebb lenne elmagyaráznom, dehát... arra nincs esély.



2013. júl. 2. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

"nem is ismer, nem látott még..."


Ebben az esetben nem is álmodhatott rólad.

Ugyanazt pedig nem álmodnak az emberek, maximum hasonlót.

2013. júl. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az eredeti kérdésre a válasz: igen.velem meg a barátnőmmel már volt ez.eléggé meg is lepődtünk amikor kiderült hogy ugyanazt álmodtuk.

de ez eléggé ritka, főleg ha még nem is látott téged az az ember...

2013. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Álmodhatta ugyanazt, de ha ő nem tudatos álmodó, valószínűleg nem is emlékszik rá. Én szoktam idegenekkel álmodni, van, hogy az arcot is tisztán látom, felismerném. Legalábbis egy arc egy időben rendszeresen látogatott álmomban. A valóságban nem tudom, ki lehet, de nagyon messze él.
2013. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bit123bit ***** válasza:

Ez nem lehetséges, mert ha te gondolataid meg a ővéi nem ugyan olyanok, tehát nem álmodha 2 emer ugyan olyan álmott

De ha mégis akkor is van közöttük külömbség

2013. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon is lehetséges h 2 ember ugyanazt álmodja. Mert én a bátyámmal álmodtam egyszer ugyanazt. De hogy egy ismeretlennel, vagyis hogy nem ismer szerintem így nem lehetséges.
2013. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!