Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam ,hogy hívott egy lány telefonon (akivel amúgy alakul valami),és mondta hogy menjek haza. Nem tudom pontosan hol volt ez a hely ,de úhy hívtuk ,hogy "haza". Hívtam egy taxit ,de azt mondták csak egy óra múlva tudnak jönni szóval elindultam gyalog,de akármennyit sétáltam sosem értem oda.

(Én angliában lakom és ez a lány is ,de most hazament a nyári szünetre. Lehet hogy ez az infó is használ valamit)



2013. júl. 4. 01:04
 1/2 anonim válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy gyere haza Magyarországra. Legalábbis az a lány azt szeretné, hogy menj vele haza. A haza többértelmű szó. Nem tudod hova akartál elindulni? Kicsit zavaros. Az is lehet, hogy semmi értelme sincs, csak hiányzik neked. Nem is tudom. Anglián belül merre laksz? Hol élsz? :)
2013. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szívesen hazamennél vele, még ha nem is tudod, hova. Szerintem hiányzik Neked. Nagyon messze van. Hogy közel kerülj hozzá, nem segíthet senki, magadnak kell útra kelned. De ezzel a sétatempóval valóban nem érsz oda soha, hajts rá egy kicsit!
2013. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!