Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Róka a nádasban aki nem enged...

Róka a nádasban aki nem enged lépni és mellettem áll az álmomban, nem enged lépni, mit jelent? Meg úgy ez az egész cakom pakk?

Figyelt kérdés
előző éjjel azt álmodtam, hogy az egyik barátnőmmel (akivel egy héttel ezelőtt kb. nagyon csúnyán összevesztem, illetve nem is összevesztünk, de hatalmasat csalódtam benne és ezt ő is tudja, nem beszéltünk azóta..) ott aludtunk egy fiúbarátomnál. vagyis csak ott aludtunk volna.. közölte hogy ők ma elmennek a szüleivel nemtudom hova, és akkor erre mondtam neki hogy nem kell velük menjen, meg hogy jellemző rá ez hogy nem lehet benne megbízni ,nem csalódtam benne. kérdeztem tőle,hogy a szülei tudják -e hogy ittvagyunk, erre azt mondta nem, és ezért ne is hangoskodjunk. én meg közöltem vele, hogy ha nem mondja meg a szüleinek, fogom magam magam, lemegyek és bemutatkozom, majd megkérdem tőlük, hogy azt szeretnék e hogy a vendégszobában aludjak, vagy pedig aludhatok az említett fiúbarátommal egy szobában. mire a barátom azt válaszolta ne merjem, majd adott valami iskolai egyenruhát (rengeteg lány egyenruha volt a szekrényében) majd bezárt minket valahogy a padlástérre, a szobájába. aztán jött az, hogy lementünk a tópartra (azthiszem Balaton) szétváltunk a barátaimmal, és akkor egyik barátnőm öccsével futottam be a vízbe, de mellettem volt egy róka, alig észrevehetően igazából, teljesen rá se néztem, csak mondta barátnőm öccse, hogy meg ne mozduljak. a róka nem tágított. a tópart rettenetesen iszapos volt, picit mintha bele is süllyedtem volna. aztán kiabáltak hátulról, hogy tereljem el a figyelmét, pl dobjak el egy nagy követ és akkor arra figyel, azalatt én a vízbe futhatok, oda már nem fog követni... vélemény? iszonyatnagy badarság, de mégis olyan furcsának találom.. mintha lenne benne valamilyen üzenet.

2013. júl. 4. 01:42
 1/6 A kérdező kommentje:
elnézést a hibákért.. elég fáradt vagyok.
2013. júl. 4. 01:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne üzenet.
2013. júl. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A róka valakit helyettesített, lehet hogy a barátnőd akivel összevesztél, és ő akadályoz valamiben?
2013. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívrablás, csúnya tréfa, akadályok, tehetelenség. Menekülnél a veszélyes helyzetből, de nehézségekbe ütközöl. Azt tanácsolja, bátran fejezd ki a jogos haragodat, és a dühödet, akkor megszabadulsz ettől a gyötrő értzéstől.


Ami neked szórakozás, az fiúbarátodnak titokban sok gond.


Milyen színű volt az iskolai egyenruha?

2013. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vörös, fehér inggel. volt aminek csipkés volt a nyaka, volat ami kivágottabb, volt ami egészen a nyak tetejéig(garbószerű) ért.. ( a vörös a mi sulink egyenruhaszíne..)
2013. júl. 4. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
A vörös a haragot jelképezi, a fehér a pletykát. A csipke akadály, terved elrontják. Mindezt a fiú a szekrényében=titokban tartja, de neked megmutatta, és odaadta. Elég zavaros sztorinak tűnik, ki haragszik kire, ki mit titkol és ki tudja, és mi lehet az akadály, bár a konkrét történteket ismerve biztos érthetőbb. Ja és ez a bezárás is valami titoktartást sugall. Biztos arra kért, maradjon köztetek. Lehet, hogy ez az akadály? Ami miatt nem tudod kifejezni a haragod?
2013. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!