Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség vagy biztatás kellene...

Segítség vagy biztatás kellene,3 napja folyamatosan sír az 5 hetes babám? Egész nap cicizne, csak mellettem alszik el és ha moccanok már ordít is.

Figyelt kérdés
Vagy ha cicin alszik el és megmozdítom akkor is.Tegnap adtam neki 100ml tejet evés után és akkor is ezt csinálta.Napi 6-8 kakispelus van.láza nincs.A hasa nem fáj, kap cseppet meg nem is húzza fel a lábát sírás közben.Már nem bírom idegileg, szegényre már rá is kiabáltam, végkimerülés határán vagyok. Éhes vagyok ,még enni sem tudtam.
2012. nov. 19. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hízik eleget? Nincs nagyon melege, nem fázik?
2012. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a dokit és a védőnőt mit csinálj,ez nem normális,ráadásul enned is kell.Lehet tényleg fáj valamije.
2012. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: én babakocsiban elaltattam ilyenkor. Bele pléd, a baba hasra, megtologattam, és még a lakásban is így aludt.
2012. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hordozókendőben kösd magadra.

Akkor ő is jól van, és Neked is van két szabad kezed.

2012. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nézem a tarkóját ,nem hideg és nem is meleg, olyan pont jó. 2 hete voltunk mérlegelésen ,azt mondták szépen hízik. 3 hét alatt kicsit több ,mint fél kg-t hízott.
2012. nov. 19. 12:38
 6/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam már többször a kendőt ,de ordít benne. Ami eddig bevált rezgőszék az se válik be mostanában. A babakocsis dolgot kipróbálom most hátha... végül is kint szeret sétálni.
2012. nov. 19. 12:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem 2 éves koráig így aludt délutánonként. Hason, a babakocsiban. A kisfiam hasfájós volt, kb. 2 hetes korától 6 hetes korig. Hason nagyon jókat aludt. Ha éppen nem tudtam kivinni, akkor a lakásban a küszöbökön tologattam át, ahogy döccent a kocsi, mindig elnyomta az álom:)
2012. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vagyis kevesebb mint 3 hét alatt hízott több ,mint fél kg-t ,mert 4naposan jöttünk haza a kórházból és ahhoz a súlyhoz viszonyították amennyivel hazaengedték. Most elaludt a babakocsiba, remélem bírja egy darabig, csak legalább amíg eszek valamit.
2012. nov. 19. 12:56
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a babakocsis tippet, 20 perce alszik. El sem hiszem, és enni is tudtam már.
2012. nov. 19. 13:15
 10/13 A kérdező kommentje:
1 órája alszik , el se hiszem, 2 napig nappal egyhúzamban ennyit nem aludt ,kezdek feltöltődni :)
2012. nov. 19. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!