Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mirtt jelent az állomba hogy...

Prométeum kérdése:

Mirtt jelent az állomba hogy fülbevalom? és farmerom van? Ez valamiért merevedésel járt nállam. Párszot már álmodtam ilyenekett végig is mentem a tenger parton leültem egy kőre udvaroltam egy csajnak.

Figyelt kérdés
Arra gondolttam hogy ìgy nézek ki elkèpzeltem azonosultram vele és egy igazi alfa him volttam akibe semmi félelem gàtlàs zàrkozotsàg nincs egyszerüen modosult tudatt àllaptba kerültem a fizimidka vàltàstol.

#Karika fülbevalò #és szűk farmer #az àlomba #és erős nàcizmust vàlt ki.
2013. júl. 5. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
váratlan gyermekáldás
2013. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is adhatsz ebből az anyagból.
2013. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Naneee vàratlan gyermek àldás!
2013. júl. 5. 23:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Régen a férfiak viseltek fülbevalót, különösen a kalózok, ami cinkosságot, egy bandába való tartozást jelentett. A farmer pedig strapabírást, elnyűhetetlenséget szombolizál. Ez az álom annyit jelent, hogy bármi vágyad van (csajok, státsuz), ha keményen és kitartóan küzdesz érte, megvalósul.
2021. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!