Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az az álom,...

Mit jelenthet az az álom, hogy egy háborúban én voltam az egyetlen túlélő?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött hogy valahol az Atlanti óceánon, egy kisebb szigeten, egy faházban voltam, és már támadás alatt volt a sziget, mindenhol ilyen földönkívüli lények voltak. (nem ufo-k, és nagyon hatalmasak voltak) kardokkal, lándzsákkal, amik fényesek voltak, a kezükben, de amint eldobták kialudt a fény.

Egyik pillanatban elkezdték csapkodni a mi házunkat, és szanaszét tört, a végén már csak én voltam a házban, illetve ami maradt belőle, és utolsó csapáskor, repültem egy hatalmasat, el az óceán felé, és a szörny aki lecsapott még látta hogy életben vagyok, és a lándzsáját felém dobta, ami eltalált, de nem sérültem meg. Ezután belezuhantam a vízbe, majd elkezdtem fejvesztve úszni a el a szigettől és vittem magammal a lándzsát, mindenfele törmelék volt a vízben, majd egy kis idő múlva megláttam egy üres műanyag csónakot ami épp volt. Ekkor felszálltam, vittem a lándzsát és elkezdtem kézzel evezni. Kis idő múlva hazaértem, majd visszafordultam és ránéztem a szigetre és még mindig fények villogtak mindenfele. Ekkor felmentem a szobámba letettem a lándzsát és felébredtem.


Ezután gyorsban vissza akartam aludni folytatni az álmot, de nem sikerült. Régen álmodtam már hasonlót, de nagyon élvezetes volt, mintha ott lettem volna.

Egyébként egy 3 agú lándzsával verte szét a házat, és dobta utánam és azt hoztam haza, nemigazán találtam képet, de értitek, valami ilyesmi:

[link]


Ami fontos lehet, hogy nem szeretem a fantasy filmeket, nem néztem semmilyen filmet, és nem is gondoltam ilyesmire. :S



2012. okt. 26. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy túl sokat ülsz a agép előtt, a tudatalattid már valami igazi akcióra vágyik. Menj és nézz körül egy cigánytelepen!
2012. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előző életedet álmodhattad meg, és azon belül Atlantiszt, mely egykor virágzó társadalom volt.

Azt javaslom olvass utána bőven Atlantisznak, az eltűnt földrésznek!

2012. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az előző életedet álmodtad meg. Volt itt még pár ilyen, szerintem vedd fel velük a kapcsolatot.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..

2012. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy huszadikán a reptoidok oldalára állsz, ezért ők cserébe meghagyják az életed.
2012. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy gratulálok neked és te léptél egy újabb szintet!
2012. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!