Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban soha nem tudok...

Álmomban soha nem tudok futni! Miért?

Figyelt kérdés

Amikor mondjuk az álmomban menekülök vagy csak elkésem valahonnan vagy éppen versenyzek nem tudok rendesen futni,olyan mintha súlyok lennének a lábamon és nem tudok gyorsan futni csak nagyon fárasztóan és nehezen.


Ma is tudatos álmom volt,sikerült irányítanom

rémálomnak indult de jó álommá varázsoltam de futni még mindíg nem tudtam.Csak nagyon nehezen és a súly érzéssel.


Miért?

megoldás?



2013. júl. 12. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat én sem tudok futni
2013. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van valami akadály, ami miatt nem tudsz haladni az életedben. Ha tudatos álmodó vagy, akkor erre az a legegyszerűbb megoldás, ha legközelebb megkérdezed a lábaidtól. Vagy szavakkal, de inkább szimbólumokkal meg fogod kapni a választ. Majd írd le mi volt!
2013. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én se tudok futni.

De tudok repülni, szóval minek fussak^^

2013. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert dongalábad van... mit tudom én!?
2013. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Érdekes, én sem tudok futni álmomban. Időnként előjönnek szituációk. Általában menekülni kell, de nem haladok a futással. Az utolsó amire még emlékszem az olyan volt, hogy futottam, de kabát volt rajtam és a légellenállás a nyitott kabát miatt annyira nehezítette a futást, hogy jóformán alig haladtam, míg annak aki a nyomomban volt semmi baja nem volt.
2013. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Képzelj 1 k*rvát magad elé és akkor tudod csak megd*gni ha futsz 10 métert:D
2013. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ajaj, de hiszen én nem a lányokat preferálom
2013. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hatlábú Farkas ***** válasza:

itt egy videó az ügyben.

én csináltam.

JÓ RÉGEN.

www.youtube.com/watch?v=q1Ja1kB3m_8

2013. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!