Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy nagyon fura álmom....

Volt egy nagyon fura álmom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Késő este volt.

Egy fásszin mellett beszélgettem egy fiúval,akinek nem láttam az arcát.Nagyon jól elvoltunk mi kettesben.Kis idő megjöttek a vendégek.Édesanyám behivatott hogy beszélgessek a vendégekkel.Erre én nagyon mérges lettem és odaadtam a fiúnak-akivel beszélgettem- a nyakláncomat és bebaktattam a vednégek után a házba otthagyva őt.Miután megvacsoráztunk a vendégekkel és elmosogattam,kimentem a fásszin mögé.A fiú nem volt ott.Kimentem az útra.A sáncban észrevettem,hogy valami csillog.Odamentem és ott volt a nyaklánc amit odaadtam neki.Felvettem a nyakláncot,berohantam a házba,bezárkóztam a szobámba és sirtam.



2013. júl. 12. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Félsz a csalódástól, félsz, hogy elhagynak, attól, hogy egyedül maradsz.
2013. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beleszerettél valakibe, de egy idegen beleavatkozott, tönkretette, így most fáj a szíved.
2013. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!