Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csak szerintem fura hogy az...

Csak szerintem fura hogy az álmom összefüggött a valósággal?

Figyelt kérdés

Na szóval azt álmodtam hogy egy épületben vagyok., amiben csak lányok voltak fiuk egyáltalán nem is. Mentem - mentem és megláttam három lányt. Kettő barna volt és egy szép szőke is volt ott . Sétáltam és amikor odaértem a harmadik lányt leöntöttem valami turmikszfélével ( nem emlékszem hogy előtte lett volna valami a kezemben xd )

De egyáltalán nem haragudott, a folt eltűnt és elkezdtünk sétálni .

Hirtelen teljesen más helyszín . Egy buszmegállóban voltam azzal a lánnyal. Megjött a busz ,megölelt engem a lány, és fölszálltam a buszra. Elindultam és felébredtem . De aznap voltam strandon és ott láttam egy dettó ugyan olyan lányt ...

Furcsa nem ? Szerintetek mit jelenthet ? 13/f



2013. júl. 11. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Üdv! Semmi köze az álomnak a valósághoz általában. A lányt láthattad már korábban a buszmegállóban. Az agy rendkívül nagy kapacitású, így megjegyezte azt a képet/pillanatot amelyben a lány volt, és megtetszett neked pillanatnyilag, csak aztán az agyad álmodban adta vissza az érzést, amire vágytál volna abban a pillanatban. Amúgy még ráérnél arra, hogy a lányokon járjon az eszed, de nem baj, legalább nem vagy ferde hajlamú :)
2013. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) dee még életemben nem láttaam
2013. júl. 11. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Én meg a barátnőm rendszeresen megálmodjuk a jövőt xD mindig amikor az egyik mondja h ez de dejavu volt már meg se lepődünk egymáson :)

13/l

2013. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az szép :)
2013. júl. 11. 22:08
 5/9 anonim válasza:
Kedves első válaszoló,lehet az álmoknak köze a valósághoz(nagyon is).Saját tapasztalat.Árvíz előtt fél évig minden egyes éjszaka árvizi helyzettel álmodtam és sajnos be is következett,és még nagyon sok ilyen dolog történt még amit előre megálmodtam.
2013. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem vagy egyedül... rengetegszer volt már olyan álmom amiben valamelyik ismerősömmel álmodtam... másnap általában összefutok velük az utcán, közértben bárhol, és ilyenkor eszembe jut az álmom, sőt azon is elgondolkodom, hogy ez nem lehet véletlen...
2013. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is találkoztál már régebben azzal a lánnyal, azért jött benned elő. Az agy tényleg rengeteg infóra emlékszik, és elő tudja bányászni. Viszont az fura, hogy pont másnap jelent meg a lány. Nem lehet, hogy rosszul emlékeztél, és csak most gondolod, hogy azt a lányt láttad álmodban is?
2013. júl. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok


Vannak valóban, akik képesek látni a jövőt, de ez csak nagyon kevés esetben válik be. Igaz, ismerek egy esetet, mikor az illető tudatos álomban beszélt a tudatalattijával, az pedig valami katasztrófáról, sugárzásról meg nagy szökőárakról beszélt. Később pedig Japánban megtörtént a fukushimai katasztrófa.

De attól függetlenül jó, ha 100000-ből egy olyan ember van, aki valóban úgy álmod meg dolgokat, hogy tényleg megtörténik.

2013. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek !!!
2013. júl. 12. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!