Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Soha ilyet még nem álmodtam....

Soha ilyet még nem álmodtam. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Az álom röviden, tömören. Vélhetően egy baráti társaságommal akiket a való életbe még csak soha nem is láttam egy hatalmas házban voltunk, vélhetően egyiküknél. Volt egy hatalmas csúzda, ami egy medencébe vezetett. A gond csupán az volt, hogy a medence nagyságra kb akkora volt mint egy ház, mélységre több méter mély. két kijárata volt, felül fedett, tornyos. Első kijárat tulajdonképp ahol beestem, második kijárat ahol fel kellett volna úsznom.


Az álom több szempontból is különleges.

1. Álmomban féltem, mégis legyőztem a félelem.

2. Egy afroamerikai lánytól megkérdeztem fájni fog e az esés azt olvastam le a szájáról, hogy azt mondja "kicsit". A probléma csak az, hogy a lány a víz alján állt..


A vízből kijönni nem tudtam, mert csak süllyedtem, süllyedtem és süllyedtem. Esélyem sem volt a menekülésre. Még a "megfulladásom" előtt felriadtam.


Mi történik a fejemben? :D


Csak olyanok írjanak akik értenek is hozzá, a sok "semmit nem jelent" nem érdekel.



2013. júl. 15. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Ez az álom, azt jelenti, hogy te egy hülye vagy.


Ja és ez az álom semmit nem jelent. (a többi se amúgy, amit egyébként álmodsz)

2013. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
A következő a helyzet. Keztél álmodni valamit. Idegenek, buli akármi, de a valós életben mondjuk a párna az orrodhoz ment, jezdett fogyni a levegőd. Innen megzavarodott az álmod ennek hatására. Jöttek butaságok, de nem ébredtél, nem mozdultál h helReálljon a légzés, ezért az agyad levetítette nejed a medencét h fuldokolsz. Ekkor felriadtál. Az álom meg nem jelent semmi extrát.
2013. júl. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két "nagyon értelmes" hozzászólónak, akik sem olvasni, nem értelmezni nem tudnak! :)


"Csak olyanok írjanak akik értenek is hozzá, a sok "semmit nem jelent" nem érdekel." - olvasás-értelmezés egyes, leülhettek.

2013. júl. 16. 12:33
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Nah de kedves kérdező. Ha igazából semmit nem jelent az álmod, akkor nem írhatják, hogy ezt, vagy azt jelenti.
2013. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
De tényleg nem jelent semmit. az álmoknak nincs jelenteni való feladatuk. arra jól hogy feldolgozd a napi tennivalókat. csak a visszatérő álmoknak van jelentése. de ha ettől boldogabb leszel: 1. re a válasz: le akarod győzni a félelmedet. 2: sok horrort nézel,szerintem ennek horror beütése van. egyáltalán nem értek az ilyesmihez,ezt józan paraszti ésszel meg tudja mondani az ember,hiába nincs semmi jelentése,de ha ettől boldogabb vagy,akkor tessék!
2013. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Készülsz megtenni valamit, ami a mások szerint fájdalmas is lehet, és félsz tőle, mert onnan nincs vissza út, ha megtetted, akkor már soha nem leszel olyan, mint előtte. (szüzesség elvesztése, tetoválás, ilyesmi)
2013. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Pontosan!
2013. júl. 18. 19:32
 8/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolót kivéve az összes többi hülye.

Az utolsónak köszönöm

A többi le van szarva!:D

2013. júl. 19. 00:43
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
A szeretve tisztelt édesanyádat hülyézzed, hogy az utcasarkon keresi meg a zabálnivalód árát a s##&e lyukával te csíra!
2013. júl. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!