Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy létezik, hogy ilyet...

Hogy létezik, hogy ilyet álmodtam?

Figyelt kérdés
Még sohasem fordult elő velem ilyesmi! Szóval egy lányról álmodtam, akivel még soha nem találkoztam, viszont azt éreztem, hogy ő az igazi! De a furcsaság az benne, hogy tökéletesen emlékszem a nevére, és a lakhelyére! Reggel megnéztem térképen és létezik! 2913 N Parkside ave Chicago, IL 60634, És ezt még életemben nem láttam ez előtt, legalább is szerintem! És arra is tökéletesen emlékszem, hogy hogy nézett ki a lány! Egyébként a címre ilyen pontosan emlékeztem. És amúgy a név is létezik! Margaret Björn. Hogy rakhatta ezt össze az agyam? jelenthet ez valamit?

2012. dec. 6. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Két dolog maradt ki:

- A név azon a címen létezik?

- Az év :D, lehet majd 10 év múlva kerülsz oda


egyébként valami apartman, de foglalt ha igaz

[link]

2012. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi, az agyad valamiért megjegyezte ezt az infot, de te nem tulajdonítottál neki jelentőséget. Az agy pedig álmunkban szelektál, hát ezt tette. Kidobta.
2012. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, és köszöm szépen! :)
2012. dec. 7. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:

"Az agy pedig álmunkban szelektál, hát ezt tette. Kidobta."


Hiszen éppen most vált örök emlékké :D

Hogy is van ez?

2012. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!