Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lassan 10 éve visszatérő...

Lassan 10 éve visszatérő álom. Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Kb 7 éves volt amikor először ezt álmodtam. Valahol a hegyekben,erdős részen egy házban 5-en vagyunk a barátaimmal,4 lány és 1 fiú... Elmegyünk keresni az egyik lányt (1),mivel eltűnt.De a másik lány (2) van ott a sráccal, és látjuk amikor megöli. Felmenekülünk a padlásra és "be zárjuk" az ajtót. Visszajön a srác és keres minket,megpróbál bejönni és kérdezi,hogy mi van,mi nem válaszolunk csak fogunk két éles tárgyat a kezünkben. Egyre mérgesebb lesz és elkezdi verni az ajtót,hogy nyissuk ki. Majd valami ilyet mond: "Jól van,majd úgyis bejutok." Mindig annál a résznél ébredek fel amikor betöri az ajtót,ennél tovább még nem jutottam. Jelenthet ez valamit? Már nagyon zavar az hogy,amikor felébredek csurom víz vagyok,könnyezek,remegek és 2 napig utána szinte alig tudok elaludni..

2013. júl. 16. 22:20
 1/8 anonim válasza:
ezt mesélted már psziológusnak??
2013. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az erős hatásából arra tippelek hogy esetleg lehet a születésélményednek valami képi megjelenítése flashback érzéssel. Kérdezd anyukádat ha még él, hogy milyen volt a szülése, kik voltak ott és hányan, mi lett veled a szülés alatt és közvetlenül utána. UTána járhatsz mondjuk KIP-el vagy rebirthinggel, nem tudom.
2013. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Nem,csak a családomnak és a barátaimnak mondtam el,de lehet el kéne mennem pszichológushoz is...

#2 Születésemnél apa volt ott anyával,meg az orvosok,de senki más,se családtag se barátok,és minden rendben volt.

2013. júl. 17. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell az álmainknak túl sok jelentőséget tulajdonítani.


Az álmainkban kapunk szabadítást,valamennyi szorongástól félelmeinktől,amelyek a nappali tudatunkat terhelik.

Ezt az Angyalok végzik.

Esetleg imádkozhatsz lefekvés előtt,az biztosan segít.

Minden jót neked.:))

2013. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nézel túl sok horrort? De csak talán azért visszatérő mert sokat gondolsz rá. Próbálj ne gondolni rá, valamivel elfoglalni magad (vígjáték,olvasás,barátok,túra) . Minden esetre hallottál már a tudatos álmodásról?próbáld ki,hidd elsegíteni fog! Már sokszor hallottam hogy a visszatérő rémálmaik abbamaradtak mert tudatosan álmodtak és szembeszálltak a félelmeikkel ha írsz privátot elmondom hogy mit kell csinálnod ,de utánna is olvashatsz :)
2013. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudatos álmodás? Mire jó az?

Szerintem nem jó bele avatkozni,irányítani semmit,főleg nem a pihentető alvásunkat.

Jobb azt rábízni az Istenre.:)

2013. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem, nagyon soknak segített már.
2013. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, nagyon, de NAGYON ERŐSEN rá kellene koncentrálnod arra, hogy ez a Te álmod, és Te irányítod. Sokaknak nem ismerős még, de én is ha álmodok valami félelmeteset, akkor mindig végrehajtok egy Valóságtesztet, ami azon alapszik, hogy naponta 5x-10x, vagy akár 20x is megnézel valamit, ami mindig nálad van. Vegyük most a kezedet, nekem van egy seb rajta, ami mindig ott van, illetve a kezem vonalait is megjegyzem. Tedd Te is ezt! Vagy valamit, amit Mindig hordassz, és azt napi 20x vizsgáld át, majd álmodban, ha az nem olyan lesz, vagy nem pont olyan, akkor fogod tudni, hogy ez egy álom. Ha ezt megtudtad, akkor már tudatos álommá válik ez a szitu. Nos, mivel ahogy mondtam ez a Te álmod, így akármit tehetsz benne (repülés, ölés, szuper képességek). Képzeld el, hogy megmondod neki, hogy ha nem megy el megbánja. Majd ha nem teszi, szépen kitöröd az ajtót és megteszed... Nagyon koncentrálj rá, hogy ez csak egy álom, végezd el a tesztet és meglátod, tudatos álomban akármit tehetsz. :)
2013. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!