Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ikreknél évek óta ugyanaz a...

Ikreknél évek óta ugyanaz a rémálom? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Az álom elég nehéz elmondani mi is az...még nehezebb megérteni. A lényege hogy:

Te vagy egy test, vagy valami plazma vagy nem is tudom minek nevezhető dolog...valami tárgy. Egy ugyanolyan tárgy folyton leakar győzni, elnyomni...szó szerint elnyomni, probál nagyobb lenni nálad, de te harcolsz ellene folyamatosan, sikertelenül.

Évek óta előjön ez az álom! S nem csak nálam hanem az ikertesómnál is.

Sőt a legdurvább hogy volt olyan hogy ébren rám jött az az érzés amit ebben az álomban szoktam érezni..elég fájdalmas, s alig birod elhesegetni az érzést...szerencsére ez csak 1-2 perc 15 év alatt 2-szer, de álomban 1 hónapban 1szer legalább.

Ha valakinek esetleg volt hasonló álomban része az kérem írjon! Köszönöm.


2013. júl. 17. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
én is ikrek vagyok
2013. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De édesek vagytok! Ez nem álom, szívem, hanem a magzati emlékeitek. Az ikrek már pocakban harcolnak, verekednek, szeretgetik egymást. És ez életetek végéig veletek lesz, istenem, ilyen korai emlékek, megdöbbentő! Én nagyon irigyellek Titeket! És nagyon szerettem volna, ha ikreim születnek, de azért a kislányommal is ezer százalékig elégedett vagyok.

De Ti, ikrek, olyan különlegesek vagytok.

2013. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ikreknél nem csillagjegyre gondoltam hanem úgy értettem hogy én is és az ikertesóm is ugyanezt álmondjuk!!!!
2013. júl. 17. 23:20
 4/6 A kérdező kommentje:

23:18 köszönöm szépen a válaszod.

De vajon mi lehet az oka ha apukánk is álmodta már ezt...viszont ő azt mondta hogy ő csak akkor ha lázas, beteg!

2013. júl. 17. 23:23
 5/6 anonim válasza:
Ahogy leìrtad az álmotokat , én úgy vélem az anya méhben történtekre vonatkoztatható vissza. Az általad plazmának/ valami tárgynak leírt dolog amivel jellemzed magad te vagy és a pont ugyan olyan tárgy pedig a testvéred. Az ikerterhességek során ténylegesen versengenek a magzatok , hogy hasonló ütemben tudjanak növekedni , fejlődni mivel az anya szervezetének egy helyett kettőnek kell mind helyet és tápanyagot biztosìtani.
2013. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

23:18 vagyok.

Hogy aputok is ezt álmodta... attól függ, a ti álmotoktól függetlenül álmodta-e, vagy már tudott róla (hallotta, mikor beszéltetek róla, vagy már meséltetek neki róla). De erre is lehet több logikus magyarázat.

Ha már tudott az álmotokról, akkor lehet, ez jött elő neki álmában.

Ha nem, akkor az sem kizárt, aputoknak is volt ikertestvére korai magzati állapotban, és ez az emléke. Ugyanis az ikerszülések döntő többsége örökletes, ahol vannak ikrek, nem ritkán több ágon is születnek ikrek egy családon belül. És az sem ritka sajnos, hogy az ikreknek induló terhességeknél elmegy az egyik baba, és a végén egyke születik. Sokszor nem is tudnak róla, hogy ikerterhességnek indult.

2013. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!