Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hónapja ugyanaz az álom,...

Egy hónapja ugyanaz az álom, ez normális? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb egy hónapja minden éjjel egy sötét erdőben álmodok, a fák kopaszok, sötét van, ez a háttér. Itt történnek nyomasztó, rossz dolgok velem, kb mindig ugyanazokkal az emberekkel álmodom. Tudom, hogy a feszültségeket, szorongásokat álmodom ki velük kapcs., a félelmeimet. De szerintetek mit tudnék tenni, hogy végre ne ezt álmodjam, van erre valami módszer? Napközben igyekszem nem erre gondolni, járok pszichológushoz más miatt mert kell. Megkérdezem őt is,csak idáig még nem jutottunk. Addig is valami tanács? nem merek elaludni hogy megint ez lesz.

2012. dec. 1. 03:09
 1/1 anonim válasza:
Én 3.napja álmodok rosszat és felriadok éjjel. szerintem az esti húsevés hanyagolandó de ha te nem szoktál akkor szerintem valami más lehet a háttérben,vagy akár előjel is lehet pl. ne sétálj egyedül erdőben mert rossz történhet veled ilyesmi.
2012. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!